پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6812 تاریخ : 1391/08/14-18:41:50
,5,16,17,
ظرفیت پتروشیمی کشور به 100 میلیون تن خواهد رسید

ظرفیت پتروشیمی کشور به 100 میلیون تن خواهد رسید

تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور، ظرفیت نصب شده پتروشیمی به بیش از 100 میلیون تن خواهد رسید.

 


 

 

وزیر نفت گفت: تا پایان برنامه پنجم توسعه کشور، ظرفیت نصب شده پتروشیمی به بیش از 100 میلیون تن خواهد رسید.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از ایرنا، ˈرستم قاسمیˈ روز یکشنبه در حاشیه مراسم افتتاح هشتمین نمایشگاه بین المللی ایران پلاست در گفت وگو با خبرنگاران عنوان کرد: وجود ذخایر گسترده گاز در کشور، صنعت پتروشیمی را به یکی از مزیت های عمده در اقتصاد تبدیل کرده است.

وی ادامه داد: نمایشگاه ایران پلاست، نمایشگر توانمندی های صنعت ایران در این بخش است که 70 شرکت خارجی در آن حضور یافته اند.

قاسمی با اشاره به این که، بخش عمده پتروشیمی خصوصی شده است و بخش دولتی در صنایع پایین دستی فعال نیست، گفت: هاب های جدیدی برای صنایع پتروشیمی کشور تعریف شده است که در این ارتباط مطالعات هاب چابهار در مراحل نهایی است و به زودی عملیات اجرایی آن آغاز می شود.

وزیر نفت در خصوص فروش اوراق سلف نفتی نیز گفت: مجوز فروش اوراق سلف نفتی در دولت در ماه جاری صادر شده است و در مراحل نهایی قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 198
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران