پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6835 تاریخ : 1391/08/20-11:07:35
,1,
شعبه بانک توسعه صادرات در یزد 92 درصد تسهیلات صادراتی استان را پرداخت کرد

شعبه بانک توسعه صادرات در یزد 92 درصد تسهیلات صادراتی استان را پرداخت کرد

شعبه بانک توسعه صادرات در استان یزد سال گذشته 92 درصد کل تسهیلات صادراتی پرداختی بانک های استان یزد را پرداخت کرده است

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، رقم کل تسهیلات پرداختی به بخش صادرات در شعبه یزد این بانک در سال گذشته  به 800 میلیارد ریال  می رسد و در نیمه اول سال 1391 هم تسهیلات  پرداختی شعبه مذکور برای صادرات بالغ بر 900 میلیارد ریال شده است.

بنابراین  گزارش، شعبه بانک توسعه صادرات در استان یزد با اختصاص مبلغ 262 میلیون یورو تسهیلات ارزی در اجرایی شدن طرح  های نساجی، توسعه فولاد و تولید بتن سبک و کاشی مشارکت کرده است.

همچنین شعبه بانک توسعه صادرات در سال 1390 توانسته است خدمات و تسهیلات خود را در اختیار 70درصد صادرکنندگان نمونه استانی  قرار دهد. خاطرنشان می شود از 16 صادرکننده نمونه کشوری استان یزد هم 12 صادرکننده از تسهیلات و خدمات بانک توسعه صادرات ایران استفاده کرده اند.

این گزارش می افزاید: کل صادرات استان یزد در سال گذشته 708 میلیون دلار بوده  و این استان از نظر صادرات در سال 1389 و 1390 در رده های نهم و هشتم قرار گرفته است. استان یزد در رده چهارم استان های صنعتی کشور قرار دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 244
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران