پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6591 تاریخ : 1391/07/19-18:39:02
,2,14,16,17,
شرایط اعطای وام به صنایع دستی و گردشگری

شرایط اعطای وام به صنایع دستی و گردشگری

بانک توسعه صادرات اعلام کرد،

جزئیات شرایط استفاده از تسهیلات 347 میلیارد ریالی بانک توسعه صادرات برای صدور صنایع دستی و ایجاد تاسیسات گردشگری اعلام شد.

 

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات، به دنبال امضای قرارداد عاملیت میان بانک توسعه صادرات و سازمان میراث فرهنگی و گردشگری دستور العمل اجرایی  نحوه اجرای مفاد این قرارداد برای اطلاع شعب بانک و متقاضیان استقاده از این قرارداد منتشر شد.

این دستورالعمل با توجه به  تفاهم نامه ای که بین مدیر عامل این بانک و سرپرست معاونت صنایع دستی به امضاء رسیده بود تدوین شده است.

این قرارداد شامل طرح های مورد نظر در حوزه ایجاد تاسیسات گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی است و پروژه‌هایی که ماهیت ترکیبی گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی را دارند می‌توانند در اولویت این قرارداد قرار خواهند داشت.

استفاده از تسهیلات و یارانه‌های منظور شده در این قرارداد فقط برای بخش خصوصی و غیر دولتی در نظر گرفته شده است.  همچنین مشخص شده است که میزان کمک‌های یارانه‌ای از محل این منابع بر اساس نوع پروژه‌ در حوزه‌های گردشگری، صنایع دستی و میراث فرهنگی متفاوت تعیین خواهد شد.

در این تفاهم‌نامه  مقرر شده است که  سازمان میراث فرهنگی،‌صنایع دستی و گردشگری درخواست های رسیده شرکت ها و اشخاص حقوقی را پس از احراز صلاحیت متقاضیان به شعبه ای از بانک توسعه صادرات ایران معرفی نموده تا بر اساس ضوابط به درخواست آنها رسیدگی شود.

در این دستورالعمل شرایط و ضوابط کلی نحوه تخصیص وجه موضوع این قرارداد عاملیت جهت اطلاع متقاضیان و شعب عامل بانک تشریح شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 202
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران