پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517709 تاریخ : 1399/05/22-14:44:54
,15,
شایعه قهر من، فضاسازی رسانه ای است

آذری جهرمی:

شایعه قهر من، فضاسازی رسانه ای است

غیب وزیر ارتباطات در جلسات دولت و فضای مجازی، باعث شد گمانه رنی هایی در خصوص قهر او انجام شود، اما آذری جهرمی در واکنش به این مساله گفت: سه هفته درگیر بیماری بودم و پس از دریافت گواهی سبز در جلسات هیات دولت شرکت کردم.

به گزارش بانک و صنعت، محمدجواد آذری جهرمی چند هفته در فضای مجازی، هیات دولت و جلساتی که برگزار می شد حضور نداشت. همین مساله باعث شد شایعاتی پیرامون او شکل بگیرد. عده ای روی این خبر مانور دادند که اختلاف نظر بر سر فیلتر اینستاگرام باعث شده وزیر ارتباطات سر کار خود حاضر نشود.

برخی اما غیبت وزیر ارتباطات را به بیماری او ربط دادند، در این خصوص اظهارنظر رسمی وجود نداشت تا این که محمدجواد آذری جهرمی امروز (چهارشنبه) اعلام کرد سه هفته درگیر کرونا بوده است.

وزیر ارتباطات امروز در حاشیه جلسه هیات دولت به خبرنگارانی که شایعه قهر او را مورد سوال قرار دادند گفت: قهر برای بچه ها است و آن ها هستند که حال و حوصله زیادی برای خبرسازی دارند. متاسفانه سه هفته درگیر شدید بیماری بودم. حال جسمی ام مساعد نبود و بعد از آن برای رعایت پروتکل هایی که وجود داشت و حفظ سلامت اعضای هیات دولت در جلسات حضور پیدا نکردم.

وی افزود: تا قبل از دریافت گواهی سبز در جلسات دولت حاضر نبودم اما در محل کار حضور داشتم. مساله قهر یک فضاسازی رسانه ای است که همواره اطراف من وجود دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران