پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249405 تاریخ : 1395/08/29-15:11:37
,10028,10031,
سلامت روانی و اجتماعی دختران دبیرستانی محک زده شد

سلامت روانی و اجتماعی دختران دبیرستانی محک زده شد

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش‌وپرورش با اشاره به سنجش سلامت روانی و اجتماعی دانش‌آموزان دختر دوره متوسطه گفت:‌ براساس نتایج این طرح برنامه‌هایی را در استان‌ها اجرا خواهیم کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، مهناز احمدی درخصوص اجرای طرح سنجش سلامت روانی و اجتماعی دانش‌آموزان دختر اظهار کرد:‌ با همراهی معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری و دفتر مشاوره وزارت آموزش‌وپرورش طرح آسیب شناسی روانی - اجتماعی دانش آموزان دختر دوره متوسطه دوم را سال تحصیلی 94-95 در  تمام کشور اجرا کردیم.

وی افزود: در قالب این طرح آزمون نئو و سلامت روانی و رفتاری ویژه دانش‌آموزان دختر برگزار شد و آنها به فرم‌های سلامت روان پاسخ دادند که بر اساس این آزمون‌ها وضعیت سلامت روان دانش‌آموزان مشخص می‌شود.

مدیرکل امور زنان و خانواده وزارت آموزش‌وپرورش گفت: پس از جمع‌آوری آمارها و تجزیه و تحلیل آنها نتایج را در اختیار معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری به عنوان مجری طرح قرار دادیم که فعلاً از اعلام نتایج معذوریم تا مجری طرح آنها را اعلام کند.

احمدی ادامه داد: در جلسه‌ با مشاوران امور بانوان استان‌ها اعلام کردیم براساس نتایج این طرح برنامه‌های آموزشی را در استان‌ها طراحی و اجرا کنند به عنوان مثال اگر در استانی افسردگی بالاست یا در استان دیگر شاهد پرخاشگری هستیم، برنامه‌های متناسب با آن طراحی و اجرا شود.

وی با اشاره به اینکه براساس نتایج به دست آمده از این طرح، طرح دیگری با نام دوام زندگی را به معاونت امور زنان و خانواده ریاست جمهوری پیشنهاد دادیم اما هنوز مصوبه‌ای در این رابطه نداشته‌اند که بخواهیم آن را اجرایی کنیم این طرح با تمرکز بر فرزندان طلاق تلاش می‌کند تا مهارت‌های زندگی را به آنها آموزش دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 190
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران