پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249333 تاریخ : 1395/08/28-11:36:20
,16,
سرشماری نفوس و مسکن تا یکم آذر ماه تمدید شد

سرشماری نفوس و مسکن تا یکم آذر ماه تمدید شد

بر اساس اعلام ستاد سرشماری برای سرشماری خانواده های غائب، سرشماری نفوس و مسکن تا تا پایان روز دوشنبه یک آبان ماه 1395تمدید شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ,ستاد سرشماری کشور اعلام کرد در اکثر مناطق کشور امروز 28 آبان ماه 95 سرشماری به پایان می رسد ولی به درخواست بعضی ستادهای سرشماری در شهرستانها زمان سرشماری تمدید می شود.

بر اساس اعلامیه ستاد سرشماری کشور، برای کمتر از 10درصد ماموران سرشماری عملیات تکمیلی به ویژه سرشماری از خانواده های غایب (خانوارهایی که به هنگام مراجعه ماموران سرشماری در منزل حضور نداشته اند) سرشماری عمومی نفوس و مسکن 1395 تا پایان روز دوشنبه یک آذر ماه ادامه می یابد.

به گزارش تسنیم، خانوارهایی که هنگام مراجعه مامور در منزل حضور ندارند، خانوار غایب نامیده می‌شوند. برای این خانوارها توسط مامور اطلاعیه خانوار غایب انداخته می‌شود. در این اطلاعیه به هر خانوار غایب یک کد اختصاص می‌یابد که کد خانوار غایب نامیده می‌شود.

بر اساس اعلام رئیس مرکز آمار ایران تا کنون 97درصد مردم ایران سرشماری شده اند. بر این اساس تاکنون23 میلیون و 400هزار خانوار با جمعیتی برابر با 77میلیون و 400هزار نفر سرشماری شده اند. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 260
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران