پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 250013 تاریخ : 1395/09/07-07:59:19
,6,
رکورد تولید وانت در زامیاد شکسته شد

با افزایش تولید در آبان ماه:

رکورد تولید وانت در زامیاد شکسته شد

شرکت زامیاد توانسته با افزایش تولید در آبان ماه، رکورد 20 درصدی متوسط تولید در 7 ماه گذشته خود را بشکند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ، با درایت مدیریت ارشد و همت و تلاش مجموعه کارکنان، این شرکت با تولید مجموع 18هزار و 224 دستگاه در 8 ماه کاری سال جاری، توانست با احتساب متوسط تولید آبان ماه به نسبت متوسط 7 ماه گذشته کاری خود، رکورد 20 درصدی تولید وانت را در سال جاری به ثبت برساند.

به موجب این گزارش، افزایش تولید در کنار توجه به ارتقاء کیفی محصولات در حالی به دست آمده است که زامیاد با بهره گیری از توان و تخصص متخصصان داخلی در کنار بهره مندی از تکنولوژی و تجهیزات به روز توانسته است موانع و مشکلات موجود در راه صنعت خودرو را پشت سر بگذارد.

همچنین، رعایت استاندارد ها و قوانین موجود در تولید وانت و توجه به سلیقه مشتریان سبب شده است که سبد محصولات زامیاد مورد توجه مشتریان و کارشناسان خودرو قرار گیرد، امکاناتی همچون رعایت استاندارد های آلایندگی، ارتقاء قدرت موتور، کاهش مصرف سوخت، طراحی و نصب فن برقی، طراحی و نصب اتواجاستر ترمز و... بخش کوچکی از فعایت ها و برنامه هایی است که این شرکت در ارتقاء کیفی محصولات خود تلاش نموده است.

لازم به ذکر است، شرکت زامیاد به عنوان یکی از برترین خودروساز های تجاری کشور علاوه بر موفقیت در افزایش تولید انواع وانت پادرا، نیسان تک سوز و دوگانه سوز، در بخش محصولات سنگین نیز با همکاری ایویوکوی ایتالیا دو محصول جدید را روانه بازار نموده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران