پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522423 تاریخ : 1399/08/18-11:20:14
,2,
رونمایی از سامانه ارزیابی اموال منقول و غیرمنقول در بانک توسعه تعاون

رونمایی از سامانه ارزیابی اموال منقول و غیرمنقول در بانک توسعه تعاون

سامانه ارزیابی اموال منقول و غیرمنقول شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون رونمایی شد.

به گزارش بانک و صنعت، هدف از راه اندازی سامانه ارزیابی اموال که توسط شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون و با همکاری شرکت سمات تهیه و تولید گردیده است، الکترونیکی شدن کلیه فرآیندهای ارزیابی وثایق مشتریان بانک توسعه تعاون می باشد که در شرایط روز جامعه به دلیل شیوع ویروس منحوس کرونا در کشور گام بزرگی در جهت تحقق شعار دولت الکترونیکی است.

شرکت خدمات و پشتیبانی توسعه تعاون یکی از شرکت های زیرمجموعه بانک توسعه تعاون بوده که انجام امور ارزیابی وثایق ترهینی بانک یکی از مسئولیت های این شرکت به شمار می رود و بر همین اساس با نیازسنجی حوزه ارزیابی اموال، طرح اولیه سامانه فوق توسط شرکت خدمات ارائه و اجرای آن در بخش برنامه نویسی و پشتیبانی فنی بر عهده شرکت سمات است.

خاطرنشان می گردد سامانه مذکور در بستر اینترنت در اختیار شعب و مشتریان بانک توسعه تعاون قرارگرفته تا نسبت به ثبت درخواست ارزیابی وثایق خود در این سامانه اقدام نمایند. این سامانه قادر است کلیه فرآیندهای ارزیابی اعم از ثبت درخواست، تهیه گزارش و امضاء الکترونیکی توسط کارشناسان، صدور و پرداخت هزینه های کارشناسی به صورت آنلاین، مکاتبات و ارسال گزارش ها به صورت اتوماسیون، ایجاد آرشیو متمرکز از پرونده های ارزیابی و ... را انجام داده و به صورت 24 ساعته ارائه خدمت نماید.

همچنین ذکر این نکته ضروری است که با تکمیل این سامانه و اتصال آن و اخذ استعلامات لازم از برخی مراجع مرتبط مانند سازمان ثبت اسناد کشور، راه آهن ج.ا.ا، مترو و ... دقت و صحت ارزیابی آن افزایش یافته و زمان کوتاه تری صرف تهیه گزارش ها می گردد.

گفتنی است مشتریان محترم می توانند از طریق آدرس http://aes.samatco.ir به سامانه فوق دسترسی داشته باشند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 208
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران