پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249445 تاریخ : 1395/09/01-10:36:31
,2,
روابط کارگزاری بانک توسعه صادرات با 105 بانک در 42 کشور

روابط کارگزاری بانک توسعه صادرات با 105 بانک در 42 کشور

بانک توسعه صادرات ایران با گسترش فعالیت فرامرزی خود تا پایان اکتبر سال جاری با 105 بانک در 42 کشور روابط کارگزاری برقرار کرد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، فعالیت های این بانک به منظور افزایش ارتباطات بین بانکی در حوزه بین الملل زمینه ساز برقراری روابط کارگزاری با بسیاری از بانکها در سراسر جهان شده است.

اخرین اطلاعات دریافتی از مدیریت بین الملل این بانک حاکی است که اگزیم بانک ایران توانسته است درحوزه برقراری روابط کارگزاری درمجموع در 20 کشور اروپایی با 64 بانک، در 17 کشور آسیایی با 36 بانک، چهار بانک در منطقه آفریقا و یک بانک در آمریکای لاتین ارتباط برقرار کند.
در حوزه تخصیص ارز در کشورهای آسیایی چون چین ، کره جنوبی ، هند ، عمان، قطر، ترکیه از طریق ارزهای یورو ، یوان ، وون ، روپیه ، ریال عمان ، ین ژاپن و لیر ترکیه مبادلات وجوه انجام می پذیرد.
همچنین در کشورهای اروپایی آلمان ، اتریش ، ایتالیا، بلژیک ، سوییس و فرانسه نیز ارزهای یورو و فرانک سوییس قابل مبادله خواهند بود.

بررسی اطلاعات دریافتی بیانگر آن است که روابط سوییفتی بانک توسعه صادرات با برخی از بانکهای هدف در سراسر جهان در حال حاضر فعال شده، برخی دیگر در حال تبادل مدارک و اسناد کارگزاری بوده و در شماری دیگر نیز افتتاح حساب برای برقراری روابط کارگزاری صورت پذیرفته است.

مشتریان بانک توسعه صادرات برای دریافت اطلاعات بیشتر در خصوص چگونگی مبادلات ارزی از قبیل گشایش اعتبار اسنادی و صدور حواله و برات در خارج از کشور می توانند با مراجعه به شعب این بانک از جزییات روابط با کارگزاران فعال اگزیم بانک ایران باخبر شوند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 168
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران