پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6736 تاریخ : 1391/08/06-08:51:45
,1,16,17,
روابط عمومی بانک رفاه در خلاقیت و برنامه ریزی برتر شد

در هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی؛

روابط عمومی بانک رفاه در خلاقیت و برنامه ریزی برتر شد

 
 

به گزارش بانک و صنعت ، روابط عمومی بانک رفاه در جشنواره برترین های روابط عمومی ایران به عنوان روابط عمومی برتر در رشته های خلاقیت و نوآوری و برنامه ریزی ارتباطی برگزیده شد.
به گزارش روابط عمومی بانک رفاه، در هشتمین سمپوزیوم بین المللی روابط عمومی که با حضور مسئولان ارشد کشوری و مدیران، اساتید و کارشناسان حوزه روابط عمومی روزهای اول و دوم آبانماه در محل سالن همایش های صدا و سیما برگزار شد، روابط عمومی بانک رفاه لوح سپاس اثر برتر را در رشته های خلاقیت و نوآوری و برنامه ریزی ارتباطی دریافت کرد.
روابط عمومی بانک رفاه در بخش خلاقیت با سامانه اطلاع رسانی داخلی (رواق) ویژه همکاران این بانک، در جشنواره مذکور شرکت کرد که توانست این موفقیت را کسب کند.
این سامانه در راستای نهادینه کردن فرهنگ استفاده از خدمات الکترونیک حدود 2 سال است که فعالیت خود را شروع کرده است و خبرها و اطلاعیه های داخلی را در کوتاه ترین زمان ممکن به اطلاع کارمندان می رساند . این خدمت با ویژگی ها و خدماتی که تعریف شده در نظام بانکی خدمتی جدید و خلاقانه است که از نظر هیات داوران حائز ویژگی برتری شناخته شد.
در بخش برنامه ریزی ارتباطی نیز مکانیزم های تعریف شده اداره روابط عمومی برای برقراری ارتباط با مشتریان ، کارکنان و جامعه مورد توجه هیات داوران قرار گرفت و اقدامات صورت پذیرفته، تقدیر شد.
گفتنی است در این دوره از سمپوزیوم 200 نهاد و شرکت دولتی و خصوصی و 700 نفر از دست اندرکاران روابط عمومی های کشور شرکت کردند.
 
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 214
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران