پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6758 تاریخ : 1391/08/07-12:31:35
,1,16,17,
رشد 38 درصدی کارتهای هدیه صادره بانک صادرات

رشد 38 درصدی کارتهای هدیه صادره بانک صادرات

بانک صادرات ایران تا پایان شهریور ماه سال­جاری بیش از 4 میلیون و 680 هزار فقره کارت هدیه صادر و در اختیار متقاضیان قرارداده است.

  
به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک به منظور کاهش در استفاده از وجه نقد و ترویج فرهنگ بهره‌مندی از پرداخت الکترونیکی و کاهش در هزینه‌ها و خطرات استفاده از وجه نقد تا پایان شهریور ماه سال­جاری 4 میلیون و 680 هزار کارت هدیه صادر و به مشتریان و متقاضیان ارایه نموده است. این تعداد کارت صادره نشان دهنده رشد 38 درصدی این بانک در زمینه صدور این گونه کارت‌ها نسبت به ماه مشابه درسال قبل می‌باشد . کارت‌های هدیه بانک صادرات ایران در کلیه شعب و به مناسبت‌های مختلف (نظیر ازدواج، تولد واعیاد مذهبی، ملی و…) و مبالغ متفاوت براساس نیاز و درخواست هموطنان صادر می‌شوند. گفتنی است از مجموع کارت‌های صادره تعداد یک میلیون و 270 هزار کارت هدیه درتهران  و 3 میلیون و 410 هزار کارت هدیه را در استانها صادر و به متقاضیان تحویل داده است.
 شایان ذکراست بانک صادرات ایران با دراختیار داشتن بیش از 384 هزار دستگاه پایانه فروش در اقصی نقاط کشور، 3 هزار و 796 دستگاه خودپرداز، افتتاح بیش از 47 میلیون حساب Online سپهری و صدور بیش از 29 میلیون و 500 هزارکارت الکترونیکی  نقش برجسته‌ای درتحقق اهداف و چشم اندازهای بانکداری الکترونیکی درکشور دارد.


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 227
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران