پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6637 تاریخ : 1391/07/25-08:47:27
,1,17,
رشد 196 درصدی مبلغ تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات

رشد 196 درصدی مبلغ تراکنش های پایانه های فروش بانک صادرات

مبلغ تراکنش­های پایانه های فروش بانک صادرات ایران در پایان شهریور ماه سال­جاری نسبت به مقطع زمانی در سال قبل 196 درصد رشد را نشان می دهند .


 

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک صادرات ایران، این بانک در راستای افزایش سطح دسترس مردم به ابزارهای نوین بانکی و کاهش در هزینه‌ها ، ترافیک و آلودگی، توسعه  این ابزارها را در اولویت قرارداده است. آمارهای عملکردی حاکی از آن است که  مبلغ تراکنش­های پایانه های فروش این بانک در پایان شهریور ماه سال جاری 196 درصد رشد نسبت به مقطع زمانی مشابه در سال90 را نشان می دهند.

همچنین گزارش یاد شده بیانگر رشد 18 درصدی مجموع تعداد تراکنش‌های در پایان شهریور ماه نسبت به مرداد ماه سال جاری می‌باشد که این میزان رشد حاکی استقبال بیشتر مردم از خدمات نوین این بانک است.

گفتنی است برحسب  گزارش بانک مرکزی ج .ا.ا ، 17 درصد از کل مبالغ جابجا شده از طریق دستگاه‌های کارت‌خوان این بانک صورت پذیرفته و این دستگاه ها به طور متوسط ، هر ماه مبلغ 63 هزار میلیارد ریال را بین حسابها جابجا می نماید و از این حیث در جایگاه دوم شبکه بانکی قرار گرفته است.

شایان ذکراست این بانک به عنوان بانک برتر و درزمینه توسعه خدمات الکترونیکی نقش بسزایی درتحقق اهداف نظام بانکی کشور داشته و برآن است تا  ضمن توسعه کمی ابزارهای و سیستم‌های نوین، توجه ویژه‌‌ای به توسعه و ارتقاء کیفی خدمات داشته باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 171
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران