پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249202 تاریخ : 1395/08/26-17:43:43
,10028,10030,
رشد استان ها با ایجاد اجتماعات محلی امکان پذیر است

دکتر ربیعی

رشد استان ها با ایجاد اجتماعات محلی امکان پذیر است

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در جلسه شورای اداری شهرستان فردیس با تاکید بر این که رشد استان ها با ایجاد اجتماعات محلی امکانپذیر است ، گفت : آنها توانسته اند به کانون های حرکت تبدیل شوند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی و اطلاع رسانی وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، دکتر علی ربیعی در نشست شورای اداری شهرستان فردیس که با حضور فرماندار این شهرستان، مدیر کل تعاون ، کار و رفاه اجتماعی استان البرز ،امام جمعه فردیس و جمعی از مدیران و مسئولان برگزار شد، با بیان این که با مسائل استان البرز نا آشنا نیستم، گفت: به رغم اینکه در استان البرز نوعی همزیستی قومیت های مختلف وجود دارد و این ممکن است باعث آسیب شود ولی همزیستی خوبی را در استان شکل داده است .

 وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی گفت: علی‌رغم اینکه در اینجا نوعی همزیستی قومیت‌های مختلف را داریم، در استان آسیبی جدی از این جهت وجود ندارد و وجود این اقوام در البرز تبدیل به مزیت شده است.
وی با توصیه به ایجاد کانونهای حرکت در شهرستان فردیس گفت: تعاونی ها می توانند این تحرکات اجتماعی را ایجاد کنند و ما برای این موضوع اعلام آمادگی می کنیم .
دکتر ربیعی با ذکر مثال هایی از روستاهای پر تحرک کشور در زمینه اشتغال خطاب به شرکت کنندگان در شورای اداری فردیس گفت: شما می توانید با شناسایی مزیت های طرح تکاپو ، این طرح را در این استان دنبال کنید .

وی در جلسه شورای اداری شهرستان فردیس، اظهار داشت: در استان ها سعی می‌کنیم ضمن بیان نظرات دولت و ایجاد مفاهمه  با دست اندرکاران دولت در شهر به دنبال حل مشکلات باشیم.

وی افزود: با مشکلات استان غریبه نیستیم و به مسائل کلان استان اشراف داریم.

وزیر  تعاون، کار و رفاه اجتماعی اظهار امیدواری کرد که شاهد توسعه شهرستان باشیم.

وزیر  تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه اجتماعات محلی مناسب سبب حرکت استان‌ها می‌شود، ادامه داد: انسجام نظری و تشکیلاتی اگر در شهرستان شکل بگیرد  سرآمد خواهد بود و کانون حرکت خوبی خواهد شد.
گفتنی است: دکتر علی ربیعی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان نماینده دولت امروز در سی و سومین سفر هیات دولت در استان البرز حضور یافت. 

وی در ابتدا با حضور در گلزار شهدا، یاد و خاطره شهدا را گرامی داشت.
وی همچنین پلی کلینیک شهید فهمیده کرج و خط تولید فولاد پزشکی پژوهشکده مواد و انرژی مشکین دشت کرج را افتتاح کرد. ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 176
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران