پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6894 تاریخ : 1391/08/27-09:28:45
,1,17,
رشادت و ایثار کارکنان بانک صادرات بزرگترین دارایی معنوی است

رشادت و ایثار کارکنان بانک صادرات بزرگترین دارایی معنوی است

مهندس پیشرو به منظور عیادت از کارمند بانک صادرات ایران که در جریان حمله مسلحانه مجروح شده بود به استان اصفهان سفر کرد.

به گزارش روابط عمومی بانک صادرات ایران: مهندس پیشرو در این دیدار با آقای براتعلی امامی که در جریان حمله افراد مسلح ناشناس مجروح شده بود گفتگو کرد.

در این دیدار مدیرعامل بانک صادرات ایران ضمن تاکید بر پیگیری نحوه درمان مجروحان از روند بهبودی ایشان اظهار خرسندی نمود.  وی افزود: این بانک جانفشانی ها و رشادتهای کارکنان خود را بزرگترین دارایی  معنوی خود می داند و به آن افتخار می کند.

 او با اشاره به شرایط کنونی خاطرنشان ساخت: در شرایط کنونی که استکبار جهانی، جنگ اقتصادی و فرهنگی را شروع کرده و اقدام به تحریم همه جانبه کرده است، قشر بانکداران رسالت و ماموریت مهمی را بر دوش خود در حفاظت از این انقلاب و آرمان های آن احساس  می کنند. 

امامی از جانبازان دوران دفاع مقدس می باشند که همواره وظیفه شناسی، درستکاری و ایثارگری را سرلوحه کار خود قرار داده اندارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 187
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران