پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6439 تاریخ : 1391/07/03-21:54:47
,16,17,
رسیدگی دعاوی مربوط به چک در دفاتر الکترونیکی قضایی

رسیدگی دعاوی مربوط به چک در دفاتر الکترونیکی قضایی

خدمات قضایی مرتبط با چک در شهر تهران صرفاً به صورت الکترونیکی و از طریق درگاه خدمات الکترونیکی قضایی و دفاتر خدمات الکترونیکی قضایی نیز ارائه می شود.

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک ملی ایران، این سامانه از تیرماه امسال توسط دستگاه قضایی کشور جهت تسهیل در ارائه خدمات قضایی راه اندازی شده و بر این اساس از این تاریخ مراجعین می توانند بدون مراجعه به مراجع قضایی شهر تهران مسائل مربوط به این گونه دعاوی و شکایات را ارائه و پیگیری نمایند.

 بر این اساس طرح و پیگیری دعوی و شکایت، ارائه لایحه ، پرداخت هزینه، دریافت اوراق قضایی و کسب اطلاع از وضعیت پرونده جزو خدماتی است که به صورت الکترونیکی در ارتباط با چک ارائه می گردد. هموطنان ارجمند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص خدمات الکترونیکی قضایی می توانند از طریق شماره تلفن 129 یا درگاهwww.adliran.ir اقدام کنند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 252
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران