پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489076 تاریخ : 1398/05/15-14:11:08
,2,
رسانه ها خط مقدم نظام تصمیم سازی و سیاستگذاری کشور قرار دارند

رییس جدید اداره روابط عمومی بانک سپه:

رسانه ها خط مقدم نظام تصمیم سازی و سیاستگذاری کشور قرار دارند

رییس جدید اداره کل روابط عمومی بانک سپه گفت: رسانه ها به عنوان رکن چهارم دموکراسی با توجه به وظیفه ی خطیر اطلاع رسانی و روشنگری در خط مقدم نظام تصمیم سازی و سیاستگذاری کشور قرار دارند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک سپه، غلامرضا اسکندری رییس اداره کل روابط عمومی بانک سپه در مراسم تجلیل از خبرنگاران که در بانک سپه برگزار شد ضمن بیان مطلب فوق اظهار داشت: اقتصاد ما در حال خروج از شرایط گلخانه ای چند سال اخیر بود که دوباره دچار تحریم های سختی شد و بنابران نیاز است که همه ما برای افزایش میزان تاب آوری تلاشی مضاعف کنیم.

وی افزود: بهره برداری اقتصادی از دوران تحریم نیز نیاز به شکل گیری یک اجماع ملی برای فائق آمدن بر موانع پیش رو است تا ما را قادر سازد با عبور و چشم پوشی از بسیاری اختلاف ها؛ فرصتی برای ترسیم آینده بهتر فراهم کنیم.
رییس جدید اداره کل روابط عمومی بانک سپه اظهار داشت: لازم است رسانه ها برای مردم به عنوان رقم زنندگان واقعی آینده اقتصاد این مملکت و همچنین مسئولان تصمیم گیر روشن کنند که اگرچه اصلاح روندهای جاری ممکن است ناخوشایند هایی در پی داشته باشد اما بدون آن نیز بقای نظام بانکی ما ممکن است در خطر بیفتد. 
وی گفت: در واقع ما مسئولان باید به یاد داشته باشیم که اگر فرصت یک جهش بوجود آمده اما سکوی این جهش را باید ما با همکاری مردم بسازیم که البته زمانبر و در معرض تهدیدات بیشمار است و شما قادرید در این راه هم مردم را بسیج کنید وهم ما را نقد و تصحیح نمایید. 
اسکندری افزود: آن سکویی که ما نسبت به آن حساسیت ویژه داریم و یاری شما را در ساختن آن می طلبیم، همان مشارکت مردم در پذیرش استانداردهای جدید است. بنابراین در عرصه اقتصاد به صورت کلی و در حوزه پولی و بانکی، حضور شما را فرصت می دانیم تا با درک شرایط ویژه ی موجود دست در دست هم بگذاریم تا در سال جاری یعنی سالی که نقطه عطف اقتصاد ایران است بخش مهمی از تغییرات مورد نیاز را عملی کنیم.
رییس اداره روابط عمومی بانک سپه اظهار داشت: این یک تصمیم حاکمیتی است که برای افزایش ضریب مقاومت اقتصاد وارد میدان شویم تا حداکثر بهره برداری را از آن داشته باشیم، این وظیفه ای است که بر دوش همه ما گذاشته شده است.
اسکندری در بخش دیگری از سخنان خود نقش روابط عمومی در ارتباط با رسانه ها را بسیار حساس و مهم عنوان کرد و تصریح کرد: ارتباط صادقانه با رسانه ها از جمله وظایف مهم روابط عمومی ها به شمار می رود.
وی در پایان ضمن تبریک روز خبرنگار گفت: همراهی صادقانه و مهمتر از همه از روی آگاهی و بصیرت شما عزیزان با بانک سپه طی سالیان متمادی را برای خود و بانک، سرمایه ای عظیم قلمداد می کنم و ایمان دارم این سرمایه بی بدیل تضمن کننده موفقیت ما در ادامه راه خواهد بود. 
غلامرضا اسکندری رییس جدید اداره کل روابط عمومی دانشجوی دکتری مدیریت استراتژیک منابع انسانی، مدرس دانشگاههای علامه طباطبایی و دارای سوابق اجرایی همچون مدیرکل بانک سپه در استانهای قم، سمنان و بوشهر، بازرس ویژه مدیرعامل، معاون مدیرکل بانک سپه استان ایلام و معاون اداره کل روابط عمومی در سال 87 می باشد.
 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 188
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران