پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 682278 تاریخ : 1403/01/30-18:00:10
,17,
راهنمای جامع انجام حواله یوان به چین برای واردات کالا

راهنمای جامع انجام حواله یوان به چین برای واردات کالا

واردات از چین چند مرحله کار تخصصی است که یکی از این مراحل، خرید کالا و ارسال حواله یوان به حساب شرکت چینی فروشنده کالاها است.

به گزارش بانک و صنعت ، واردات از چین چند مرحله کار تخصصی است که یکی از این مراحل، خرید کالا و ارسال حواله یوان به حساب شرکت چینی فروشنده کالاها است. برای اینکه بتوانید حواله یوان به حساب شرکت های فروشنده چینی انتقال دهید لازم است با یک سری اصول و نکات آشنا شوید که البته توسط متخصصان بازرگانی وانیکس گردآوری شده و در اختیار شما قرار می گیرد. همچنین اگر قصد دارید با کمترین هزینه و در کوتاه ترین زمان حواله یوان به چین ارسال کنید، کافی است اینکار را به متخصصان وانیکس بسپارید.

مراحل واردات کالا از چین

برای واردات کالا از چین لازم است که 3 مرحله اصلی واردات کالا را طی کنید. این مراحل شامل خرید، ترخیص و انتقال کالاها به ایران است. مرحله اول یعنی خرید کالا با انتخاب و ارتباط با شرکت های فروشنده آغاز می شود. بعد از اینکه کالای موردنظر خود را انتخاب کردید، شرکت های فروشنده معتبر کالا را نیز باید بیابید و سپس با آن ها ارتباط برقرار کنید تا سر قیمت و چگونگی انتقال حواله یوان به حساب شرکت به توافق برسید. در این مرحله است که کارهای انتقال حواله یوان انجام می شود که جزو مرحله مهم و حیاتی برای ادامه واردات کالا از چین محسوب می شود.

در مرحله بعدی، نوبت به ترخیص کالاها از گمرک می رسد. این کار توسط ترخیص کاران با تجربه مثل ترخیص کاران شرکت بازرگانی وانیکس انجام می شود. در آخر کار نیز کارهای انتقال کالاها به ایران باید انجام شود که باز هم به انتقال حواله یوان نیاز دارد؛ زیرا شرکت های کارگو بین المللی برای انتقال کالاها نیازمند انتقال حواله یوان هستند. پس آشنایی با چگونگی انتقال حواله یوان به چین یک امر ضروری در تمام مراحل واردات کالا از چین است که در ادامه جزئیات آن را کامل توضیح خواهیم داد.

مرحله خرید و حواله یوان به چین

در مرحله خرید که نیازمند انتقال حواله یوان به چین است، شما با شرکت فروشنده توافق می کنید که هزینه خرید کالاها را به یوان انتقال دهید یا دلار و اینکه روش انتقال چگونه باشد. بهتر است روش انتقال هزینه خرید را یوان انتخاب کنید؛ زیرا هم پول رایج چین است و مالیاتی برای انتقال آن در نظر گرفته نمی شود و هم در نقل و انتقالات مالی بین المللی دردسر کمتری نسبت به حواله دلار دارد. در ایران صرافی های زیادی هستند که به شما حواله یوان می دهند، اما برای انتقال آن به حساب شرکت چینی لازم است که حتما کار را به یک شرکت بازرگانی واسطه معتبر بسپارید.

انتقال حواله یوان به چین درست مانند پرداخت هزینه خرید هنگام خرید کالا از فروشگاه های اینترنتی ایرانی است، تنها تفاوتش این است که حساب شرکت فروشنده چینی در خارج از کشور است و ما به خاطر تحریم ها نمی توانیم به سادگی کارهای انتقال به حساب های بین المللی خارجی را انجام دهیم. برای همین کلا انتقال حواله دلار را باید کنار گذاشت؛ زیرا دردسر زیادی دارد. اما برای انتقال حواله یوان راه های مختلفی وجود دارد که بتوان با آن تحریم ها را دور زد. بازرگانی وانیکس در انجام این کارها تجربه و تخصص فراوانی دارد.

راه های انتقال حواله یوان به چین

برای انتقال حواله یوان به چین سه راه اصلی وجود دارد که بازرگانی وانیکس هر سه راه را بسته به شرایط شما انجام می دهد. راه اول این است که با استفاده از کارت های پرداخت بین المللی یا سیستم های پرداخت بین المللی مثل مستر کارت یا پی پال به صورت آنلاین حواله یوان را از حساب خود به حساب شرکت فروشنده انتقال دهیم. این روش زمانی بسیار کاربردی است که بخواهید از سایت علی بابا واردت خود را انجام دهید. در این سایت برای پرداخت هزینه خرید یک سیستم پرداخت آنلاین به اسم علی پی وجود دارد که با آن می توانید به صورت آنلاین حواله یوان را انتقال دهید.

راه دیگر انتقال بین بانکی است. برای اینکار از شعبه های بانک کشاورزی چین که در سراسر کشور فعال است، استفاده می کنند. اکثر شرکت های چینی در این بانک حساب دارند و نقل و انتقالات مالی خود را با آن انجام می دهند. راه آخر نیز استفاده از روش سوئیفت است که بازهم بین بانکی محسوب می شود، اما فرق آن این است که برای انتقال حواله یوان با مقدار زیاد مورد استفاده قرار می گیرد. بسته به اینکه شرایط واردات شما با کدام روش متناسب باشد، بازرگانی وانیکس یکی از راه ها را پیش روی شما قرار می دهد. اگر قصد دارید در کمترین زمان و با کمترین هزینه حواله یوان به چین داشته باشید، کافی است اینجا کلیک کنید.

ارسال حواله یوان به چین با بازرگانی وانیکس

بازرگانان زیادی هر ساله با استفاده از کمک شرکت های بازرگانی واسطه کارهای واردات و انتقال حواله یوان به چین را انجام می دهند. یکی از این شرکت های بازرگانی واسطه که در انجام اینکار تجربه و تخصص زیادی دارد، بازرگانی وانیکس است. برای اینکه بتوانید از خدمات حواله یوان به چین این بازرگانی استفاده کنید، کافی است با مشاوران آن مشورت کرده و سپس در طی چند روز کاری، کارهای انتقال حواله یوان به چین را با کمترین قیمت انجام دهید. این بازرگانی از هر سه روش برای انتقال حواله یوان به چین استفاده می کند که شما می توانید یکی را که با شرایط شما همخوانی دارد انتخاب کنید و به سادگی هزینه خرید کالاها را به حساب شرکت فروشنده انتقال دهید.

چرا بازرگانی وانیکس؟

بازرگانی وانیکس بالای 10 سال تجربه در امر واردات کالا به روش های مختلف به ایران دارد. همچنین این بازرگانی تجربه زیادی در انتقال حواله یوان از ایران به چین دارد و برای همین می توانید با خیالی راحت کارهای انتقال این حواله را به آن بسپارید. علاوه بر این وجود کارشناسان و واسطه های خبره بازرگانی وانیکس در چین، کارهای افتتاح حساب بین المللی و انتقال حواله یوان از ایران به چین را برای شما ساده خواهد کرد.

بد نیست بدانید که بازرگانی وانیکس در انجام کارهای واردات یک تضمین اساسی نیز به بازرگانان می دهد. این تضمین اینگونه است که یک چک با ارزشی برابر هزینه خرید کالاها به شما ارائه می کند تا اگر در هر مرحله خسارتی به کالاهای شما وارد شد، بتوانید هزینه خسارت را از آن ها بگیرید. همچنین این بازرگانی در نقل و انتقالات مالی از ایران به چین و بالعکس نیز تجربه و مهارت بسیار زیادی دارد و کارهای انتقال حواله یوان را برای شما در کمترین زمان و با کمترین هزینه انجام می دهد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران