پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6341 تاریخ : 1391/06/27-18:01:36
,1,
دهمین همایش مدیران ارشد بانک انصار برگزار شد

دهمین همایش مدیران ارشد بانک انصار برگزار شد

گردهمایی بانک انصار با حضور مدیران عالی

دهمین گردهمایی بانک انصار با حضور مدیران عالی در جوار مرقد مطهر حضرت ثامن الحجج (ع) برگزار شد.

 

به‌گزارش بانک و صنعت به نقل از اداره کل بازاریابی و تبلیغات بانک انصار، آیت اله ابراهیمی مدیر عامل بانک انصار در افتتاحیه گردهمایی با تأکید بر اجرای برنامه های پیش بینی شده در راستای تحقق فرمایشات مقام معظم رهبری مبنی بر نامگذاری «سال تولید ملی، حمایت از کار و سرمایه ایرانی» گفت: مدیریت صحیح منابع و مصارف، توجه به تحولات داخلی و بین المللی در حوزه اقتصاد و بانکداری امری حائز اهمیت است و بر این اساس سیاست های جدید بانک متناسب با این تحولات، جهت پیشرفت هرچه بیشتر اهداف مدنظر خواهد بود.

وی افزود: بانک انصار در تحقق سنت پسندیده قرض الحسنه پیشگام بوده و از این رو توجه به ظرایف و قابلیت های منحصر به فرد بانک برای جذب سپرده، پرداخت تسهیلات و ارتقای خدمات مشتریان ضروری است.

در ادامه این همایش، موضوعات مربوط به ابزارهای جدید مالی، کنترل و نظارت، مسائل حقوقی، توسعه ICT، طرح های تبلیغاتی، سیاست های اعتباری و برنامه های پیش بینی شده جهت کنترل و کاهش مطالبات معوق توسط معاونین بانک و اساتید مدعو مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.

همچنین در این گردهمایی حاج شیخ حسین انصاریان و حجه الاسلام وحیدی در خصوص نقش پول در سالم سازی جامعه و مسائل اخلاقی برای حاضرین سخنرانی کردند.

در مراسم اختتامیه پس از بررسی گزارش عملکرد منتهی به پایان تیرماه سال جاری از تعدادی مدیریت شعب استان ها و شعب مستقل با اهداء جوایز تقدیر به عمل آمد.

 

                             اداره کل بازاریابی و تبلیغات بانک انصارارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران