پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6892 تاریخ : 1391/08/27-09:18:00
,17,20,21,
دلار 2هزار تومان تنظیم می‌شود

بودجه سال آینده کشور،

دلار 2هزار تومان تنظیم می‌شود

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس درباره ویژگی های بودجه سال ۹۲ گفت: به احتمال زیاد بودجه سال ۹۲ برمبنای دلار ۲۰۰۰ تومانی محاسبه خواهد شد.

 

 

غلامرضا مصباحی مقدم افزود: بودجه سال آینده را باید بر اساس کاهش اتکای به درآمدهای نفتی بست و فکر می کنم عزم دولت و مجلس هم بر همین باشد که درآمدهای دیگری جایگزین درآمد نفتی شود.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس شورای اسلامی درادامه اظهار داشت: امیدواریم عملیاتی کردن بودجه که سالهاست برای رسیدن به آن بحث می کنیم به مرحله عمل برسد  و بتوانیم بودجه سال ۹۲ را عملیاتی کنیم.

وی گفت: عملیاتی شدن به این معناست که فعالیت هر دستگاه تعریف شده و قیمت آن فعالیت هم مشخص باشدکه حاصل ضرب و جمع تعداد و قیمت خدمات نشان می دهد که میزان بودجه چقدر باشد و تفریغ بودجه هم بر این اساس انجام می شود که آیا کار پیش بینی شده محقق شده یا نه؟ آیا هزینه های پیش بینی شده درست بوده است یا خیر؟

به گفته رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس عملیاتی شدن بودجه بخشی از بودجه را که بر اساس چانه زنی شکل می گرفته و واقعیت نداشته است را حذف می کند.

مصباحی مقدم درادامه به ارزش هردلار از فروش نفت اشاره کرد و گفت: به احتمال زیاد بودجه سال ۹۲ برمبنای دلار ۲۰۰۰ تومانی محاسبه خواهد شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات و اسلامشهر درمجلس درادامه اظهار داشت: بخشی از پروژه های عمرانی به بخش خصوصی واگذار خواهد شد وسرمایه های بخش خصوصی برای پیشبرد پروژه های عمرانی به کار گرفته خواهد شد.

رییس کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس افزود: دربودجه سال آینده نرخ مالیات افزایش پیدا نخواهد کرد اما پوشش های مالیاتی افزایش می یابد و مالیات منبعی برای تامین درآمدهای بودجه سالیانه کشور خواهد شدارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 335
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران