پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6820 تاریخ : 1391/08/15-09:23:54
,1,16,17,
دفاتر روستایی پست بانک از مهاجرت به شهرها جلوگیری می کند

دفاتر روستایی پست بانک از مهاجرت به شهرها جلوگیری می کند

پست بانک استان سمنان با ایجاد 102 دفترخدمات بانکی در روستاها و مناطق دور افتاده استان و ارائه خدمات متنوع بانکی نقش مهمی در جلوگیری از مهاجرت روستاییان به شهرها ایفا می کند.

به گزارش   بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: بنابر اعلام مدیریت شعب استان سمنان، محمد همتیان معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری سمنان در جلسه بررسی مسائل دفاتر ICT روستائی استان ضمن بیان مطلب فوق گفت: با توجه به دولتی بودن پست بانک و اعتماد هموطنان بویژه روستائیان به این بانک مردمی باید آنان را با خدمات بانکداری الکترونیک بیشتر آشنا کرده تا سطح بهره وری دفاتر نیز افزایش یابد.
وی افزود: دفاتر خدمات بانکی می توانند با جذب منابع بیشتر و ارائه تسهیلات به روستاها و مناطق محروم کمک شایانی به رونق منطقه داشته باشند و کارگزاران نیز باید با حضور مستمر در دفاتر پاسخگوی مردم باشند.
همتیان در پایان اظهار داشت: دولت نهم و دهم با هدف خدمت رسانی به مردم زیرساختهای لازم را برای افزایش کیفیت ارائه خدمات و ارتقاء سطح رفاه هموطنان فراهم کرده و دستگاههای اجرایی نیز موظفند حسب وظیفه مشکلات آنان را بررسی و مرتفع سازند.
همچنین عبدالمحمد قادری فر مدیرشعب پست بانک استان در این جلسه ضمن ارائه گزارشی از عملکرد بانک در سال جاری و تاکید بر توان پست بانک برای پوشش 100 درصدی روستاهای استان افزود: انتقال حساب دهیاری ها به پست بانک موجب افزایش اعتمادعمومی هموطنان به این بانک شده و سیاست مسئولان بانک از ایجاد دفاترخدمات بانکی در روستاها این است که منابع جذب شده هر دفتر صرف آبادانی و رونق همان روستا گردد.
 در این جلسه؛ بر انتقال تمامی حسابهای دهیاری ها به دفاترخدمات بانکی روستایی، حضور پست بانک در جلسات عمومی شورای اسلامی روستاها، گسترش همکاری با دهیاری ها و تشویق دفاتر فعال و همچنین شناسایی مشکلات احتمالی دفاتر و نظارت مستمر بر آنان توسط پست بانک تاکید شد


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 223
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران