پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522086 تاریخ : 1399/08/10-14:01:46
,2,16,
دعوت به ماسک زدن در جشنواره عکاسی بانک مسکن

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن توضیح داد

دعوت به ماسک زدن در جشنواره عکاسی بانک مسکن

رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن تاکید کرد که بانک مسکن در راستای بهبود فرهنگ استفاده از ماسک، یک جشنواره عکاسی برگزار کرده است.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی بانک مسکن، بانک مسکن قرار است که یک دوره جشنواره عکاسی با موضوع ماسک برقرار کند. در این خصوص مهدی احمدی، رییس اداره کل روابط عمومی بانک مسکن توضیحاتی درخصوص نحوه مشارکت در این جشنواره ارائه کرد. وی با بیان این که تمام علاقه مندان می توانند در این جشنواره شرکت کنند، گفت: برای مشارکت نیاز است که ابتدا افراد صفحه بانک مسکن در شبکه اینستاگرام را دنبال کنند و یکی از اطرافیان یا دوستان خود را زیر پست مربوط به جشنواره منشن کنند. پس از آن، افراد باید یک عکس خلاقانه با ماسک، همراه با دوستان یا خانواده بگیرند و این عکس را در صفحه اینستاگرام خود با #این-ماسک-زندگیست و #باهم-ماسک-بزنیم پست کنند.

احمدی با بیان این که افراد باید در گام بعد باید اسکرین شات صفحه خود را به آدرس Bankmaskanmask ارسال کنند، گفت: از بین عکس های ارسالی به 50 نفر از مشارکت کنندگان جایزه 500 هزار تومانی تعلق می گیرد. او افزود: فرصت ارسال این عکس ها از 6 تا 16 آبان است و تمامی افراد می توانند در این مسابقه بزرگ بانک مسکن به صورت مجازی شرکت کنند.

رییس اداره روابط عمومی بانک مسکن تاکید کرد: این مسابقه در راستای تشویق افراد به استفاده از ماسک برگزار می شود و بانک مسکن امیدوار است که با بهبود فرهنگ استفاده از ماسک و فاصله گذاری اجتماعی، شیوع بیماری کرونا در کشور کاهش یابد و به مرور به سمت کنترل این بیماری حرکت کنیم.

وی در پایان تاکید کرد که بانک مسکن در این شرایط سعی می کند که از ظرفیت خود برای افزایش اطلاع رسانی و آگاهی بخش برای مقابله با این بیماری بهره ببرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 216
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران