پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249654 تاریخ : 1395/09/02-18:28:32
,17,
در آینده شاهد رشدهای خوبی خواهیم بود

رئیس سازمان بورس:

در آینده شاهد رشدهای خوبی خواهیم بود

محمدی تاکید کرد: فرصت های رشد در اقتصاد ایران و بازار سرمایه فراهم است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت ،  شاپور محمدی گفت: فرصت های رشد اقتصاد ایران با اقتصادهای دیگر قابل مقایسه نیست؛ همین رشد 5 درصدی که کشور ما تجربه می کند و البته فرصت های رشد ما بالاتر از این حرف هاست که در بسیاری از کشورهای دیگر مطلقا وجود ندارد.

 وی گفت: در آینده شاهد رشدهای خوبی در بازار خواهیم بود و اتفاقات و هیجاناتی که همزمان با برخی تحولات سیاسی جهان رخ می دهد، تنها آثار کوتاه مدت دارد و در بلندمدت مردم و سرمایه گذاران با جستجو و کار روی پتانسیل ها حتما به عوامل بنیادی توجه بیشتری دارند.
 
محمدی اظهار داشت: همیشه چه قبل از اینکه به سازمان بورس بیایم و چه الان این را گفته ام که سرمایه گذاران در بورس ما بسیار هوشمند و با تحلیل عمل می کنند و این تحلیل ها قطعا عوامل بنیادی و فرصت های رشد بازار سرمایه را در نظر خواهد داشت.
 
وی در ادامه به جداسازی سامانه معاملاتی فرابورس و بورس اشاره کرد و گفت: این اقدام خوبی بود که انجام شد و واقعا به تخصص و عِرقی که دوستان فن آوری روی سامانه ها و سلامت معاملات دارند افتخار می کنم.
 
رئیس سازمان بورس و اوراق بهادار افزود: همه دوستان و همکاران در سازمان بورس، فرابورس، بورس کالا، بورس انرژی، شرکت فن آوری و سپرده گذاری همفکری می کنند که این سامانه ها از آنچه هست، قوی تر شود و پایداری بیشتری داشته باشد.
 
سخنگوی سازمان بورس در پایان ابراز امیدواری کرد: جوانان ایرانی بتوانند در توسعه سامانه ملی نقش داشته باشند و ابزارهای جدید، این امکان را در اختیار بگذارد که بتوانیم شاهد موفقیت های بیشتر در این حوزه باشیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 195
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران