پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6775 تاریخ : 1391/08/08-12:29:29
,15,17,
درآمد 5600 میلیارد تومانی مستقیم دولت از ایرانسل

درآمد 5600 میلیارد تومانی مستقیم دولت از ایرانسل

و ی گفت: از این مبلغ 5 هزار و 600 میلیارد تومان به طور مستقیم به دولت پرداخت شده است

مدیرعامل ایرانسل کل درآمد دولت به صورت مستقیم و غیرمستقیم از آغاز به کار این اپراتور تاکنون را 81 هزار میلیارد ریال اعلام کرد که 6/5 میلیارد تومان به دولت پرداخت شد.

 

 

 .

خبرگزاری فارس: درآمد 5600 میلیارد تومانی مستقیم دولت از محل فعالیت اپراتور دوم تاکنون

علیرضا قلمبر دزفولی با اشاره به اینکه پوشش جمعیتی ایرانسل اکنون نزدیک به 82 درصد است، گفت: در خصوص پوشش شهرها بیش از 2200 شهر و دهستان و بیش از 24 هزار روستای کشور با رشد سالانه ترکیبی 57 درصد در پوشش شهری، تحت پوشش قرار گرفته‌اند.

دزفولی اظهار داشت: در پوشش جاده‌ای هم بیش از 21 هزار کیلومتر از جاده‌های اصلی کشور با رشد سالانه ترکیبی 61 درصد تحت پوشش هستند. در حوزه پوشش جمعیتی رشد سالانه ترکیبی 13 درصد است.

به گفته وی، به میزانی که پوشش جمعیتی افزایش می‌یابد، افزایش یک درصدی پوشش جمعیتی شبکه ممکن است سرمایه‌گذاریی را طلب کند که در ابتدا برای 5 یا 10 درصد پوشش شبکه انجام شده است.

مدیر عامل ایرانسل با اشاره به پوشش  شبکه تلفن همراه ایرانسل در سراسر کشور و تمام منطقه خلیج فارس نیز گفت: در پروانه صادره برای ایرانسل در سال هفتم قراردادی باید حدود 9 هزار کیلومتر از جاده‌های کشور تحت پوشش قرار می‌گرفتند اما تا 30 مهر ماه امسال، 21 هزار و 515 کیلومتر از جاده‌ها را تحت پوشش قرار داده ایم.

وی افزود: در طی این مدت ایرانسل بیش از 16 هزار سایت با رشد ترکیبی 38 درصد در کشور نصب و را‌ه‌اندازی کرده است که ظرفیتی معادل 104 هزار TRX در سطح کشور ایجاد کرده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 213
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران