پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489456 تاریخ : 1398/05/23-12:08:14
,17,22,
درآمدهای مالیاتی استان در سال جاری افزایش می‌یابد

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی:

درآمدهای مالیاتی استان در سال جاری افزایش می‌یابد

مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی گفت: درآمدهای مالیاتی استان در سال جاری افزایش می‌یابد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از سازمان امور مالیاتی، حسن کوماسی، مدیرکل امور مالیاتی آذربایجان غربی در دیدار با اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه اظهار داشت: استان آذربایجان غربی تأمین کننده 0/8 درصد از مالیات کشور است. 
وی با اعلام اینکه مالیات 57 درصد از مودیان مشاغل در استان صفر است، افزود: افزایش درآمدهای مالیاتی استان در سال جاری از طریق وصول بدهی‌های مالیاتی، شناسایی مودیان جدید، بررسی تراکنش‌های بانکی، مالیات سکه و کارت‌های بازرگانی صورت می گیرد و امور مالیاتی استان مانند سابق از تولیدکنندگان حمایت می‌کند.
این مسئول با بیان اینکه مالیات به مثابه کیسه خون کشور است، با تأکید بر لزوم فرهنگ‌سازی توسط همه دستگاه‌های اجرایی، نهادها و تشکل‌های مرتبط در کشور، ادامه داد: لازم است خدمات اجتماعی به‌صورت یکسان در شهرها و روستاها ارائه شود تا شاهد کمتر شدن فاصله طبقاتی و تحقق عدالت اجتماعی در کشور باشیم.
عادل فتاحی، نایب‌رئیس شورای اسلامی شهر ارومیه نیز در این جلسه با اشاره به تأکید مقام معظم رهبری بر لزوم پرداخت مالیات و نقش آن در تأمین درآمدهای دهیاری‌ها و شهرداری‌ها، گفت: مالیات در آبادانی شهرها نقش مهمی دارد و سوق دادن درآمدهای دولت به سمت مالیات به توسعه زیرساخت‌ها و پیشرفت کشور می‌انجامد.
فتاحی با اشاره به ضرورت رعایت قانون و واقعی بودن مالیات‌های دریافتی از مودیان، اظهار داشت: شورای اسلامی شهر و شهرداری ارومیه آماده همکاری با اداره کل امور مالیاتی استان برای دریافت مالیات و هزینه کرد آن در آبادانی شهر است.
در پایان این دیدار، لوح تقدیری با امضای اعضای شورای اسلامی شهر ارومیه به مدیرکل امور مالیاتی استان تقدیم شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 197
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران