پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6898 تاریخ : 1391/08/27-12:12:22
,2,17,
خدمات بانکی ارزی در نسخه جدید همراه‌بانک سفیر بانک توسعه صادرات

خدمات بانکی ارزی در نسخه جدید همراه‌بانک سفیر بانک توسعه صادرات

به گزارش روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، نسخه جدید برنامه قابل اجرا در تلفن‌های همراه که توسط این بانک عرضه شده و موسوم به نسخه 2.5 است، امکان مشاهده صورتحساب و مانده حساب ارزی فراهم آمده است

.

 مرکز فناوری اطلاعات وارتباطات این بانک در اطلاعیه ای از مشتریان بانک توسعه صادرات ایران خواسته است تا  جدیدترین نسخه همراه‌بانک سفیر را از سایت این بانک دانلود کنند.

این مرکز با توجه به ارتقای نسخه نرم افزاری همراه‌بانک سفیر از استفاده کنندگان خدمات موبایل‌بانکینگ خواسته تا پایان آبان‌ماه نسبت به بروز رسانی برنامه‌های نصب شده بر روی گوشی‌های تلفن همراه خود اقدام نمایند.

 بر اساس این گزارش، دارندگان انواع حساب ها در این بانک می توانند با دانلود این نرم افزار و اجراکردن آن در تلفن همراه خود از خدمات انتقال وجه، پرداخت اقساط و پرداخت قبض بدون اتصال به اینترنت استفاده کنند.

مشتریان با استفاده از رمز حساب سیستم تلفن‌بانک خود می‌توانند از خدمات این سیستم استفاده کنند اما برای فعال سازی سرویس های مالی مانند انتقال وجه و پرداخت قبض با حساب، باید برای فعال‌ کردن و احراز هویت فقط یک ‌بار به شعبه بانک توسعه صادرات مراجعه کنند.

برخی از خدماتی که بر روی این نرم افزار ارایه شده شامل انتقال وجه بین بانکی (پایا) ، انتقال به حساب دیگران، پرداخت اقساط تسهیلات، استعلام چک و پرداخت قبض اعلام شده است.

همچنین این قابلیت بر روی این سرویس وجود دارد تا در صورت مفقود شدن کارت بانک، برای مسدود کردن آن اقدام شود.

اداره پشتیبانی سیستم‌ها و تجهیزات بانک توسعه صادرات ایران شماره تماس های 88707858 و 88554823 و 09122145164 را برای پشتیبانی و پاسخگویی به مشتریان در این باره اعلام کرده استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 234
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران