پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6350 تاریخ : 1391/06/27-18:13:40
,,
حکم به سود دلا‌ل‌های فاسد صادر می‌کنید

در حالی که همه مسئولان، بازیکنان و دوستداران از فساد در فوتبال ایران می گویند، اما هیچ کسی مسئو نیست

حکم به سود دلا‌ل‌های فاسد صادر می‌کنید

انتقاد هدایتی از فدراسیون فوتبال:

مالک باشگاه ملوان به شدت از فدراسیون فوتبال و وضعیت موجود انتقاد کرد.

حسین هدایتی متنی را با عنوان درددل در مورد فوتبال نوشته که جزییات آن  به شرح زیر است:

هرچه بگندد نمکش می زنند/ وای به روزی که بگندد نمک

اینجا چه خبر است؟

شما فوتبالی که نیستید..!  سوء مدیریت که دارید..! متولیان مبارزه با فساد و دلال‌بازی در فوتبال هستید، ولی با نفوذ دلال‌ها و افراد مغرض به باشگاه‌ها و مخصوصا باشگاه‌های خصوصی که بدون هیچ ادعایی در فوتبالی که درآمدزا نیست مشغول خدمت هستند ظلم می کنید.

شما احکام صادره از کمیته انضباطی خودتان را قبول ندارید! (حکم صادره در خصوص بدهی باشگاه پیام خراسان به استیل آذین).

شما متجاوزین به حریم باشگاه‌ها هستید که حکمی را که در فیفا قطعی نشده و از همه مهم‌تر با مربی خارجی سابق خود توافق کرده است و مکتوب آن برای شما ارسال شده را بهانه واهی ممانعت از بازی باشگاه داخلی خود می‌کنید.

فروش و نقل و انتقال امتیاز دسته اولی باشگاهی که با هماهنگی نایب رئیس اول صورت گرفته و هزینه نقل و انتقال ( کمیسیون ماده پنج) و حق عضویت و حق بازیکنان در لیگ 2 نقدا پرداخت شده و در قرعه کشی تیم‌ها شرکت کرده است را به کدامین دلیل لغو می‌کنید؟

چگونه به خودتان حق می دهید با باشگاهی که سال‌ها بدهی دارد خوشبختانه همکاری می‌کنید ولی باشگاهی که اینگونه اشکالات و بدهی‌ها را ندارد بازی او را لغو می‌کنید؟

بهتر است بگوئیم شما حکم به نفع دلال‌های فاسد صادر می کنید. وقتی نامه اعتراضیه تحویل کمیته انضباطی می‌شود آن را با اینکه دریافت می‌کنید ثبت و رسیدگی نمی‌کنید و قبل از اینکه ابلاغ شود یا رای قطعی شود، دلیلی بر لغو بازی باشگاه در نظر می‌گیرید. بهتر است شما جای خود را به مربیان بی‌لیاقت و ذی‌نفوذ و دلال‌ها در فدراسیون بدهید.

آقای کفاشیان!

من به عنوان احدی از اعضای مجمع فدراسیون فوتبال تقاضا دارم بگوئید چرا چند ماه است مجمع برای انتخاب نائب رئیس دوم تشکیل نمی‌شود.

اینجانب بعنوان مالک باشگاه‌های استیل آذین و ملوان از شما تقاضا دارم مجمع فوق‌العاده‌ای تشکیل دهید تا علل ناکامی‌ها در فوتبال ایران و برچیده شدن این فساد‌ها تا دیر نشده بررسی شود.

نفوذ افراد فاسد و کوتاهی‌های فدراسیون در برخورد با آنها موضوع جلسه قرار گرفته و بررسی شود (در آن مجمع اسناد مربوط را ارائه خواهم کرد.)

 

ما در مقابل این مردم مسئولیم. ما در فوتبال میلیاردها هزینه می‌کنیم تا برای جوانان نشاط ایجاد کنیم نه آنکه آنان را سرخورده کنیم. با این فدراسیون ما نمی‌توانیم به وظیفه خود عمل کنیم. جلوی سوء مدیریت‌ها و بی‌قانونی‌ها و فساد را در فوتبال بگیرید نه اینکه افراد فاسد را کنار خودتان جای دهید. جای خودتان را به مدیران لایق فوتبالی بدهید که مردم خاطرات خوب صعود به جام جهانی را با آنان دارند.

اگر امروز شاهد مصاحبه نکردن بازیکنان تیم ملی و سوء تفاهم بین آنان و رسانه‌ها شده‌ایم مسئولیت این سوء تفاهم با سوء مدیریت فدراسیون فوتبال است.

همه می‌دانیم بازیکنان و رسانه‌ها دل و قلبشان برای ورزش و مردم می‌تپد این ضعف فدراسیون فوتبال است که نمی‌تواند این سوء تفاهمات را رفع کند.

من از همکاران دلسوز فدراسیون و باشگاه‌ها تقاضا دارم تلاش مجدانه‌ای کنیم تا مجمع فوق‌العاده ای برای رسیدگی به این مشکلات و ارزیابی عملکرد مدیران فدراسیون فوتبال تشکیل شود تا صف افراد سالم و مدیر و دلسوز از افراد نابخرد و افرادی که سوء مدیریت دارند تفکیک گردد و الا هزینه‌های میلیاردی از بیت المال و بخش خصوصی بدون هیچ گونه نتیجه‌ای، در نشاط و شادی این مردم و بالا بردن سطح کیفی فوتبال تاثیری نخواهد داشت.

مطمئن باشید به لطف خدا به عنوان سرباز کوچک این نظام به فعالیت خود در فوتبال ادامه می‌دهیم و با فساد و بی‌ عدالتی و سوء مدیریت مقابله خواهیم کرد.

والسلام

حسین هدایتی

مالک و رئیس هیئت مدیره استیل آذین و ملوانارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 220
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران