پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489507 تاریخ : 1398/05/23-17:14:43
,17,
حمایت از واحدهای تولیدی فعال در اولویت برنامه مسئولان قرار دارد

حمایت از واحدهای تولیدی فعال در اولویت برنامه مسئولان قرار دارد

معاون طرح و برنامه وزارت صمت گفت: در سال رونق تولید حمایت از واحدهای فعال صنعتی و تولیدی در دستور کار وزارت صنعت قرار دارد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، جلسه کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید با حضور اصغر مصاحب معاون صنایع کوچک سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی کشور، سعید زرندی معاون طرح و برنامه وزارت صمت و عبدالمحمد زاهدی استاندار قزوین، سعید نبیل رئیس سازمان صمت و خانپور مدیرعامل شرکت شهرک های صنعتی استان در یکی از واحدهای صنعتی در شهرک کاسپین قزوین برگزار شد.

سعید زرندی در این جلسه گفت: حمایت از واحدهای تولیدی فعال و پویا با تامین نقدینگی و دادن تسهیلات مورد توجه جدی وزارتخانه قرار دارد.

وی افزود: در بازدید از واحدهای صنعتی در استانها و تشکیل جلسات ستاد رفع موانع تولید برای تسریع در حل مشکلات صنعتگران اقدام می کنیم.

در ادامه رئیس سازمان صمت استان نیز گفت: در سال گذشته 33 جلسه و امسال 17 جلسه و در مجموع تاکنون 115 جلسه ستاد تسهیل با 250 مصوب داشتیم که 67 درصد آنها برای رفع موانع تولید اجرایی شده است.

وی افزود: در رونق تولید 295 فقره به مبلغ 284 میلیارد تومان پرداخت شده که در رتبه ششم هستیم.

سعید نبیل گفت: همچنین برای بازسازی 32 فقره تسهیلات به مبلغ 84 میلیارد تومان پرداخت شده که در رتبه چهارم قرار داریم و در پرداخت مستقیم 666 فقره مبلغ 767 میلیارد تومان پرداخت شده و قزوین در رده نهم قرار دارد.

رئیس سازمان صمت استان قزوین تصریح کرد: در بخش تبصره 18 هم مبلغ 20 میلیارد تومان پرداخت شده است که در رده اول قرار داریم.

در این جلسه مشکلات 4 واحد صنعتی از جمله معدن مس طارم، کارخانه شیشه و... در خصوص تامین نقدینگی، تسهیل درنقل و انتقال ارز، آزادی مانده تسهیلات مطرح و برای حل آنها دستور لازم صادر شد.

مدیر عامل بانک صنعت و معدن گفت: برای تامین پنج میلیارد تومان سرمایه در گردش اقدام می شود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 211
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران