پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 516544 تاریخ : 1399/05/02-13:10:59
,5,
حفر 6 هزار متر چاه نفت و گاز

در 4 ماه نخست امسال انجام شد؛

حفر 6 هزار متر چاه نفت و گاز

رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران از انجام 6 هزار و 135 متر حفاری جهت دار در مناطق نفت خیز خشکی و دریایی کشور از سوی این شرکت در چهار ماه نخست امسال خبر داد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از وزارت نفت، قربانعلی کاظمی گفت: این میزان حفاری روی 17 حلقه چاه به تفکیک دو حلقه افقی، هشت حلقه جهت دار، دو حلقه عبور از مانده حفاری و پنج چاه عمودی با موتور درون چاهی محقق شده است.

وی افزود: انجام دو عملیات مغزه گیری با بازیافت 373 متر مغزه و یک عملیات کنار گذر با ابزار ویپ استاک بخش دیگری از فعالیت این واحد تخصصی زیر مجموعه مدیریت خدمات ویژه شرکت به شمار می آید.

کاظمی با اشاره به شاخص های عملکردی مهم در این اداره تصریح کرد: افزایش سهم بازار حفاری جهت دار به نحوی که میزان سهم از 35 به 42 درصد افزایش یافته است و پیگیری مستمر ساخت قطعات و تجهیزات از جمله قطعات کاربردی ابزار مغزه گیری از موارد مهم و تأثیرگذار در این مدت است.

رئیس اداره عملیات ویژه شرکت ملی حفاری ایران اظهار کرد: نگاه خاص به روش های نوین، کنترل هزینه از جمله شیوه مهندسی هزینه خدمات تمام شده حفاری جهت دار، مغزه گیری و کنار گذر از موارد با اهمیتی است که تعریف و دنبال می شود.

وی گفت: این بخش هم اکنون ارائه خدمات مورد نیاز پروژه های کلید در دست EPC و EPD از جمله پروژه های 10+20 حلقه چاه در میدان نفتی آزادگان جنوبی، نفت شهر، دارخوین و هشت حلقه چاه اکتشافی در مناطق مختلف را در دست اجرا دارد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 224
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران