پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249196 تاریخ : 1395/08/26-17:24:56
,10028,
حضور 1000 مامور پلیس افتخاری در مرز

حضور 1000 مامور پلیس افتخاری در مرز

مدیرکل پلیس‌ افتخاری ناجا از حضور ماموران پلیس افتخاری در سه شهر مرزی شلمچه، چذابه و مهران همزمان با راهپیمایی اربعین حسینی خبر داد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری  بانک و صنعت ، سرهنگ محمدرضا اکرمی  درباره اقدامات پلیس‌های افتخاری در راهپیمایی اربعین اظهارکرد:‌ برابر تدابیر اندیشیده شده، پلیس‌های مختلف هرکدام وظایفی را در راهپیمایی اربعین بر عهده گرفته و در این میان از ظرفیت پلیس‌های افتخاری نیز در یگان‌های مختلف پلیسی استفاده خواهد شد.

وی با بیان اینکه بیش از 1000 پلیس افتخاری در شیفت‌های مختلف در سه شهر مرزی مهران، چذابه و شلمچه حضور دارند، اظهارکرد:‌این افراد در مرزبانی، پلیس پیشگیری، یگان ویژه، پلیس راهور و ... فعالیت خود را آغاز و خدمات مختلفی از سوی آنان به مردم و زائران ارائه شده است.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا درباره اقداماتی که از سوی ماموران پلیس‌های افتخاری در مرزها انجام می‌شود، گفت: اقدامات مردمیاری شامل ویزیت زائران، ایستگاه‌های صلواتی، کمک به افراد سالخورده و ... از جمله این اقدامات است. همچنین گروهی دیگر از ماموران پلیس افتخاری در گشت‌های پلیسی، حفاظت فیزیکی، روانسازی ترافیک، تامین امنیت و اقدامات اینچنینی حضور دارند.

اکرمی با اشاره به فعالیت مرزیاران افزود: تیمی از ماموران پلیس‌های افتخاری نیز تحت عنوان مرزیار به مرزبانان کمک کرده و در مرزها مستقر شده‌اند.

وی درباره حضور زنان نیز گفت: تعداد قابل توجهی از زنان نیز تحت عنوان پلیس افتخاری در مرز حضور دارند و در یگان‌های مختلف فعالیت می‌کنند، خوشبختانه حضور بانوان کمک زیادی به تامین امنیت و همچنین ارائه خدمات به زائران کرده است.

مدیرکل پلیس افتخاری ناجا با بیان اینکه حضور پلیس‌های افتخاری تا پایان راهپیمایی اربعین و بازگشت تمام زائران به کشور ادامه خواهد داشت، خاطرنشان کرد: به منظور هماهنگی بیشتر و سهولت در شناسایی به تمامی ماموران پلیس‌های افتخاری کاورها و لباس‌های متحدالشکلی داده شده است.

به گفته اکرمی، افراد حاضر در مرزها از نیروهای ساکن در همان‌ استان‌ها هستند که در هماهنگی با دیگر بخش‌ها و یگان‌های پلیس وظایف خود را انجام می‌دهند و تا کنون طبق ارزیابی‌های انجام شده اقدامات قابل توجهی نیز از سوی آنان انجام شده است.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 204
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران