پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249353 تاریخ : 1395/08/29-12:48:46
,1,
حضور سرپرست بانک دی در دیدار رییس جمهور با مدیران استان البرز

حضور سرپرست بانک دی در دیدار رییس جمهور با مدیران استان البرز

سرپرست بانک دی در جلسه سرمایه‌گذاری و توسعه استان البرز که با حضور رییس‌جمهور و برخی اعضای هیات دولت برگزار شد، حضور یافت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل ازروابط عمومی بانک دی، علی‌رضا عاطفی‌فر همزمان با سفر دکتر روحانی که در قالب کاروان تدبیر و امید به استان البرز انجام شد در برخی جلسات حوزه‌های اقتصادی و سرمایه‌گذاری حضور یافت و با مدیران استان به گفت‌وگو پرداخت.

سرپرست بانک دی همچنین در این سفر ضمن دیدار و گفت‌وگو با رییس شعبه کرج و کارکنان آن از بخش‌های ارزی و همچنین کارگزاری دی مستقر در شعبه بازدید کرد.

عاطفی‌فر در این دیدار ضمن تاکید بر فعال کردن بخش ارزی شعبه بر انضباط کاری و آموزش کارکنان و نیز پیگیری امور مشتریان و ارائه خدمات و محصولات به آنها در اسرع وقت تاکید کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 175
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران