پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6520 تاریخ : 1391/07/12-11:31:51
,16,17,20,21,
جمع آوری امضاء برای طرح سوال از رییس جمهور

جمع آوری امضاء برای طرح سوال از رییس جمهور

عضو هیات رییسه کمیسیون صنایع و معادن مجلس درباره نابسامانی بازار ارز و اقدامات نظارتی مجلس اعلام کرد.

با توجه به بی توجهی دولت به تذکرات مجلس درراستای ساماندهی بازار ارز طرح سوال از رییس جمهور تهیه شد که بزودی تقدیم هیات رییسه مجلس خواهد شد.

 

سید محمد بیاتیان افزود: وزیر اقتصاد درجلسه غیر علنی مجلس درباره اقدامات دولت برای ساماندهی بازارارز اعلام کرد که اختیاری دراین باره نداردو بانک مرکزی دراین باره مسئول است.

نماینده مردم بیجار ، یاسوکند و بابارشانی درمجلس شورای اسلامی با بیان‌اینکه رییس کل بانک مرکزی ازسوی مقامات بالاتراز حضور درجلسات مجلس منع شده است نسبت به افزایش قیمت کالاهای مصرفی مردم که ناشی از نابسامانی بازار ارز است اظهار داشت: دولت ابزار کافی برای کنترل بازار ارز وسکه دارد و اگر بخواهد می تواند بازار را کنترل کند.

به گفته وی این شایبه وجود دارد که دولت برای جمع آوری نقدینگی از دست مردم برای هزینه درپروژه های مهر ماندگار و افزایش یارانه نقدی عامل افزایش قیمت ارز و سکه است.

بیاتیان با بیان این که نابسامانی بازار ارز و سکه کار دولت است گفت: ممکن است عده ای از منتقدین دولت که درانتخابات دور بعد کاندیدا خواهند شد برای تامین هزینه انتخاباتی خود سرمایه شان را وارد بازار ارز کرده باشند.

این عضو کمیسون صنایع و معادن مجلس از به حد نصاب رسیدن امضا برای سوال از رییس جمهور خبر داد و گفت : این طرح از سوی آقای مطهری تهیه شده و با توجه به حد نصاب رسیدن امضاها بزودی دردستور کارمجلس قرارخواهد گرفت.

نماینده مردم بیجار ، یاسوکند و بابارشانی درمجلس از دولت خواست تا با ورود به بازار و با استفاده از اهرم هایی که دردست دارد در بازار دخالت کرده وکنترل بازار را به دست بگیردارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 169
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران