پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6466 تاریخ : 1391/07/06-09:43:06
,16,17,
جزییات سه مناقصه از طرح های مصوب صندوق اوپک منتشر شد

جزییات سه مناقصه از طرح های مصوب صندوق اوپک منتشر شد

بانک توسعه صادرات اعلام کرد، جزییات سه مناقصه از طرح های مصوب صندوق اوپک منتشر شد.

 

 

 
لید: .
 
به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، جزییات این مناقصه ها در نامه آقای بهروز علیشیری، معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی و رییس سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران به مراجع ذیربط و از جمله بانک توسعه صادرات اعلام شده است.
بنابراین گزارش، طرح های مذکور در حوزه حمل و نقل و کشاورزی تعریف شده اند و عملیات عمرانی و تامین تجهیزات و ماشین آلات آنها به روش مناقصه نامحدود بین المللی برگزار می شود.
در این گزارش آمده است، انجمن ها،‌ تشکل ها و شرکت های صادرکننده و تامین کننده تجهیزات و خدمات فنی و مهندسی با مراجعه به متن این مناقصه های می توانند از زمن و نحوه دقیق ارایه اسناد و مدارک شرکت در مناقصه و آغاز فرآیند اجرایی شدن پروژه ها اطلاع کسب نمایند.
صندوق اوپک برای توسعه بین المللی یک نهاد مالی بین‌ دولتی است که در سال 1976 میلادی توسط اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت تأسیس شد. هدف این نهاد مالی ایجاد و گسترش همکاری میان کشورهای عضو سازمان اوپک و دیگر کشورهای در حال توسعه به عنوان ابراز همبستگی در روابط جنوب- جنوب است.
یکی دیگر از هدف‌های این نهاد کمک به کشورهای فقیر و کم‌درآمد به منظور پیشرفت اقتصادی و اجتماعی این کشورهاست.
برای دریافت متن کامل جزییات مناقصه ها در سه کشور بنگلادش، مصر و تاجیکستان از اینجا دانلود کنید


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 219
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران