پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6487 تاریخ : 1391/07/09-09:07:55
,13,16,17,
جایزه ششمین دوره بنیاد سادات توسط گروه صنعتی و پژوهشی زر

جایزه ششمین دوره بنیاد سادات توسط گروه صنعتی و پژوهشی زر

تکیه بر توسعه و تقویت فرهنگ استاندارد

مهندس مرتضی سلطانی، رییس هیات مدیره انجمن تولیدی زر ماکارون به علت توجه و تکیه بر توسعه و تقویت فرهنگ استاندار جایزه ششمین دوره بنیاد سادات را دریافت کرد.

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی گروه صنعتی و پژوهشی زر، این مراسم که در محل سازمان ملی استاندارد ایران برگزار شد ضمن قدردانی از پیشگامان کیفیت، جایزه بنیاد سادات در عرصه تولید و مصرف با رویکرد محورهای موضوعی در مسیر ارتقای ارزش های اجتماعی، فرهنگی و تولیدی خدماتی به مرتضی سلطانی، رییس هیات مدیره گروه صنعتی و پژوهشی زر در بخش رعایت حقوق مصرف کنندگان اهدا شد.

در این مراسم نظام الدین برزگری، رییس سازمان ملی استاندارد ایران در جمع فرهیختگان علمی و فرهنگی کشور ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای 8 سال دفاع مقدس، در رابطه با خدمات ارزنده مرحوم میراحمد سادات در دوران حیات ایشان به سخنرانی پرداختند. وی در ادامه فرهنگ سازی و توجه به فرهنگ استاندارد را یک ضرورت دانست و افزود: امید است فرهنگ استاندارد به یک باور ملی در بین تمام اقشار جامعه تبدیل شود.

لازم به ذکر است که بنیاد فرهنگی زنده یاد میراحمد سادات با هدف شناخت نشر و ترویج علم و فرهنگ و مدیریت کیفیت در ایران ایجادشده و توسط اهل نظر و مدیران مجرب در این حوزه راهبری مدیریت میشود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 229
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران