پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249887 تاریخ : 1395/09/05-17:35:56
,10028,
جاری شدن سیل در مناطق شمالی ایتالیا

جاری شدن سیل در مناطق شمالی ایتالیا

بارش شدید باران و وزش طوفان، جاری شدن سیل در مناطق شمالی ایتالیا را در پی داشت.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، در منطقه "پیه مونته" بارش باران سبب طغیان رودخانه "تانارو" شده است. با وجود اینکه بسیاری از خیابان‌های این منطقه را سیل فرا گرفته اما هیچ تلفاتی گزارش نشده است.

فرماندار پیه مونته روز گذشته (پنجشنبه) در برخی روستاهای اطراف منطقه، وضعیت اضطراری اعلام کرد و از تخریب شدید خانه‌ها خبر داد.

بارش باران در شهر "تورین" نیز طغیان رودخانه "پو" را در پی داشت. سازمان حفاظت مدنی تورین گفته است که سطح آب این رودخانه را تحت نظر دارند و در حال حاضر عبور هر گونه خودرو یا عابران پیاده در این منطقه ممنوع شده است.

طغیان رودخانه در شهر "ونتی میلیا" در مرز ایتالیا و فرانسه نیز مرگ یکی از پناهجویانی را سبب شده که در این منطقه و در زیر پل به سر می بردند.

به گزارش یورونیوز، شدیدترین سیل در پیه مونته در سال 1994 میلادی رخ داد که مرگ 44 نفر را در پی داشت و 2000 نفر نیز بی‌خانمان شدند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران