پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515328 تاریخ : 1399/04/14-10:39:36
,17,
تکلیف برگزاری نمایشگاه ها در ایام کرونا چه می شود؟

مدیرعامل شرکت نمایشگاه ها پاسخ داد

تکلیف برگزاری نمایشگاه ها در ایام کرونا چه می شود؟

مدیرعامل شرکت سهامی نمایشگاه های بین المللی ایران می گوید، با رعایت پروتکل های بهداشتی، نمایشگاه های اقتصادی در سال 99 برگزار می شود.

به گزارش بانک و صنعت، بهمن حسین زاده اظهار کرد: با توجه به اهمیت صنعت نمایشگاهی کشور در رونق و جهش تولید و مقابله با تحریم های آمریکا، تلاش می شود نمایشگاه های اقتصادی که در سال 99 برنامه ریزی شده بودند، برگزار شوند.

به گفته وی، همانطور که در چارچوب برگزاری دو نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مبارزه با کرونا تلاش شد ضمن رعایت پروتکل های بهداشتی، صنعت نمایشگاهی به فعالیت خود ادامه دهد، در ماه های پیش رو نیز با هماهنگی وزارت بهداشت و ستاد ملی مقابله با کرونا و همچنین وزارت صمت، نمایشگاه ها برگزار می شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاه ها با اشاره به لغو تعدادی از نمایشگاه ها در ماه های گذشته تحت تاثیر شیوع کرونا گفت: در ماه های گذشته تعدادی از نمایشگاه ها با صلاح دید نهادهای ذی ربط برگزار نشدند اما تلاش می شود در ماه های پیش رو با در نظر گرفتن یک تقویم فشرده، راه برای برگزاری نمایشگاه هایی که در ماه های آینده برنامه ریزی شده اند و همچنین نمایشگاه هایی که در ماه های اخیر لغو شدند، فشار به فعالان این حوزه کاهش یافته و از آسیب بیشتر آنها جلوگیری شود.

حسین زاده با اشاره به برنامه ریزی صورت گرفته برای برگزاری نمایشگاه فرش در شهریور امسال، توضیح داد: در جلسه ای که اخیرا با حضور سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت، فعالان صنعت نمایشگاهی و فعالان صنفی حوزه فرش برگزار شد، تمام طرف ها اعلام آمادگی کردند تا این نمایشگاه را طبق زمان بندی اعلام شده برگزار کنند و با موافقت وزارت صمت، برنامه ریزی برای برگزاری این نمایشگاه آغاز شده است.

وی افزود: ما در حوزه فرش با تعدادی از کشورها رقابت جدی داریم و مانند دیگر حوزه ها، صنعت نمایشگاهی تلاش می کند همراهی خود با این بخش و سایر بخش هایی که به رونق و جهش تولید در کشور کمک می کنند را با قدرت به کار بندد.

به گزارش ایسنا، در ماه های گذشته تحت تاثیر شیوع ویروس کرونا، در ایران و بسیاری از کشورهای جهان، برگزاری نمایشگاه های حضوری داخلی و بین المللی متوقف شد.

ایران در هفته های گذشته با رعایت پروتکل های بهداشتی، دو نمایشگاه جهش تولید و دستاوردهای مقابله با ویروس کرونا را برگزار کرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 185
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران