پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249314 تاریخ : 1395/08/28-13:23:28
,5,
تولید نفت ایران به 6 میلیون بشکه می‌رسد

آژانس بین‌المللی انرژی:

تولید نفت ایران به 6 میلیون بشکه می‌رسد

آژانس بین‎المللی انرژی اعلام کرد تا سال 2040 میلادی، تولید روزانه نفت ایران به شش میلیون بشکه در روز می‎رسد و وابستگی جهان به نفت ایران شدیدتر می‎‎شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از  آژانس بین‎اللمللی انرژی, در گزارش "دورنمای انرژی جهان 2016" اعلام کرد در سال 2040 میلادی، وابستگی جهان به افزایش ظرفیت تولید نفت ایران و عراق شدیدتر می‎شود.

در خلاصه گزارش این نهاد آمده است که در مقطع یاد شده، تولید روزانه نفت ایران به حدود شش میلیون بشکه و تولید روزانه عراق به حدود هفت میلیون بشکه خواهد رسید.

آژانس بین‎المللی انرژی همچنین اعلام کرد در سال 2040 میلادی جایگاه اوپک در کنترل بازار جهانی نفت تقویت می‎شود و سهم این سازمان از عرضه نفت جهان به 50 درصد می‎رسد.

این نهاد همچنین پیش‎بینی می‎کند که تمرکز اصلی بازار جهانی نفت در سال 2040 میلادی آسیا خواهد بود و در این مقطع، واردات نفت خام آمریکا به طور کامل متوقف خواهد شد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 137
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران