پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6570 تاریخ : 1391/07/17-13:10:11
,2,16,17,
توسعه صادرات 4.5میلیارد ریال به 3طرح دانش بنیان پرداخت می کند

توسعه صادرات 4.5میلیارد ریال به 3طرح دانش بنیان پرداخت می کند

در اولین جلسه کمیته اعتباری مشترک بانک توسعه صادرات و صندوق شریف با پرداخت سه فقره تسهیلات به ارزش 4 میلیارد و 500 میلیون ریال به سه شرکت دانش بنیان موافقت گردید.

 


 

 

به گزارش بانک و صنعت به نقل از  روابط عمومی بانک توسعه صادرات ایران، مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات و فناوری شریف، ضمن اعلام این مطلب افزود: این تسهیلات در قالب سرمایه در گردش و به مدت شش ماه تا یکسال به سه شرکت دانش بنیان با موضوعات تولید نانوکامپوزیتهای پلیمری، تعمیر توربین های کوچک و تولید شبیه سازهای آموزشی اعطا می شود.

مهندس مهرداد امانی در خصوص فرایند اعطای این تسهیلات گفت: درخواست‌ها ابتدا باید به صندوق شریف ارسال شده و مراحل ارزیابی را بگذرانند. پس از تایید مالی و اقتصادی طرح‌ها از سوی صندوق، طرح‌ها به کمیته اعتباری مشترک بانک و صندوق معرفی شده و تصمیم گیری نهایی در خصوص پرداخت تسهیلات صورت خواهد گرفت.

وی افزود: با توجه به محدویت شرکت‌های نوپا در تامین وثائق ملکی، مذاکراتی با بانک انجام شده است که با موافقت کمیته اعتباری بانک برای شرکتهای دانش بنیان خوش حساب وثائق سبک‌تری در نظر گرفته خواهد شد.

مدیرعامل صندوق پژوهش و فناوری توسعه صادرات و فناوری شریف در پایان تاکید کرد تسهیلات خط اعتباری صرفا به شرکت‌های دانش بنیان اختصاص داده شده و در صورت صادراتی بودن محصولات این شرکت‌ها، نرخ سود این تسهیلات کاهش  قابل توجهی خواهد یافتارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 181
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران