پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249234 تاریخ : 1395/08/27-10:58:21
,10028,10031,
تدبیر آموزش و پرورش برای جبران عقب‌ماندگی درسی در پی تعطیلات چندروز اخیر

تدبیر آموزش و پرورش برای جبران عقب‌ماندگی درسی در پی تعطیلات چندروز اخیر

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در تقویم اجرایی مدارس، پیش بینی‌های لازم در خصوص تعطیلات غیرمترقبه اعم از آلودگی هوا صورت پذیرفته است گفت: به همین خاطر مشکلی برای جبران این عقب افتادگی‌ها نداریم و از قبل به آن اندیشیده بودیم.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، فریبرز حمیدی ، درباره اقدامات و تدابیر آموزش و پرورش شهر تهران برای جبران عقب افتادگی درسی دانش آموزان به علت تعطیلات چندروزه مدارس و احتمال ادامه یافتن آن در فصل سرما به علت آلودگی هوا اظهار کرد: ما از فرصت طلایی خردادماه استفاده کردیم.

وی افزود: در خردادماه قبل از تعطیلی مدارس، کلیه معلمان مدارس ابتدایی طرح درس و برنامه‌های خود را برای سال تحصیلی جاری ارائه کرده‌اند. این برنامه‌ها تبدیل به تقویم اجرایی در مدارس  شده و در مرداد و شهریورماه در شوراهای مدارس به تصویب رسیده‌اند و به عنوان برنامه یکساله در اختیار مدیران قرار گرفته و اجرا می شود.

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش شهر تهران با بیان اینکه در تقویم اجرایی مدارس،  پیش بینی های لازم در خصوص تعطیلات غیرمترقبه اعم از آلودگی هوا صورت پذیرفته است گفت: به همین خاطر مشکلی برای جبران این عقب افتادگی‌ها نداریم و از قبل به آن اندیشیده بودیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 161
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران