پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489330 تاریخ : 1398/05/20-12:04:01
,11,
تخصیص 143 میلیارد ریال اعتبار برای مسیر کربلا در کرمانشاه از ابتدای امسال

معاون وزیر راه و شهرسازی عنوان کرد

تخصیص 143 میلیارد ریال اعتبار برای مسیر کربلا در کرمانشاه از ابتدای امسال

رئیس سازمان راهداری و حمل‌ونقل جاد‌ه‌ای در جریال بازدید از مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون 143 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر راه وشهرسازی و رئیس سازمان راهداری وحمل و نقل جاده ای کشور در جریان بازدید از پروژه های انجام شده و در دست اقدام در مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه، بر استفاده بهینه از اعتبارات اختصاص داده شده و ارائه بیشترین خدمات به مردم تاکید کرد.

عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس این سازمان در این بازدید در مسیر راه کربلا در استان کرمانشاه اظهار داشت: از ابتدای سالجاری تاکنون 143 میلیارد ریال اعتبار برای بهسازی، روکش و لکه‌گیری آسفالت جاده‌های استان کرمانشاه هزینه شده است.

وی با ارائه راهکارهای لازم جهت تسریع در انجام پروژه های در دست اقدام بر اجرای درست برنامه ها و ایمن سازی راه ها تاکید کرد و اظهار داشت: بزرگراه کربلا دارای اهمیت ویژه بوده و اجرای پروژه های ساخت و اصلاح از ضروریات ارتقای ایمنی تردد در جاده های این محور است.

بر اساس این گزارش مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان کرمانشاه نیز در جریان این بازدید با اشاره به این که روکش آسفالت محور کرند (دالاهو) خسروآباد به طول 9 کیلومتر در دست اقدام است، افزود: بودجه تعیین شده برای این طرح 30 میلیارد ریال است و پیش بینی می شود تا پایان شهریور ماه به اتمام برسد.

فریبرز کرمی با بیان این که روکش آسفالت مسیر سراب کرند (دالاهو) به طول یک کیلومتر و با یک میلیارد ریال بودجه به پایان رسیده است، عنوان کرد: بهسازی محور- دالاهو - زاوله شامل اجرای بیس یک لایه و یک لایه آسفالت به طول چهار کیلومتر و با پیشرفت 50 درصد و 6 میلیارد ریال اعتبار در دست اقدام است.

وی با اشاره به این که محور گیلان غرب به سومار به طول 27 کیلومتر با سه میلیارد ریال اعتبار لکه‌گیری شده است، گفت: روکش آسفالت محور اسلام‌آباد غرب - ایلام (قلاجه) به طول چهار کیلومتر و با بودجه 15 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان کرمانشاه با بیان این که لکه‌گیری محور سرپل‌ذهاب، قپانی به طول چهار کیلومتر و با بودجه 2 میلیارد ریال انجام شده است، افزود: 8.3 کیلومتر از تنگ برد ولی بزمیرآباد – سرپل‌ذهاب با بودجه 10 میلیارد ریال روکش آسفالت به پایان رسیده است.

وی با اشاره به این که روکش آسفالت 8.5 کیلومتر با اعتبار 12 میلیارد ریال در محور سرپل‌ذهاب -ازگله روکش آسفالت انجام شده است، عنوان کرد: رمپ مجتمع‌های خدماتی رفاهی ، نیازی و مرادی در اسلام‌آباد با اعتبار 6 میلیارد ریال به اتمام رسیده است.

کرمی با بیان این که روکش آسفالت قصرشیرین - سرپل ذهاب به طول پنج کیلومتر و با اعتبار 10 میلیارد ریال انجام شده است، گفت: باند برگشت پایانه مرزی پرویزخان به طول 2 کیلومتر و عرض 22 متر و با اعتبار 50 میلیارد ریال آماده بهره برداری می باشد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 249
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران