پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6560 تاریخ : 1391/07/17-12:49:19
,5,16,17,
تحریم خرید گاز از ایران یک مانور تبلیغاتی است

تحریم خرید گاز از ایران یک مانور تبلیغاتی است

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی گفت: ایران در حال حاضر هیچ گازی به اتحادیه اروپا صادر نمی کند این تصمیم اتحادیه اروپا صرفاً یک مانور تبلیغاتی است.

عضو کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی در گفت و گو با خبرنگار شانا با اشاره به خبر برخی رسانه های برون مرزی مبنی بر تحریم صادرات گاز ایران به اروپا گفت: طرح این موضوع جنبه روانی دارد، دشمن هرچه در ذهن دارد طرح می کند ما باید با تدبیر نقشه بدخواهان را خنثی کنیم.

حبیب آقاجری منتخب مردم ماهشهر، امیدیه و هندیجان در مجلس نهم با تاکید بر لزوم شتاب در سرمایه گذاری در میدان های مشترک نفت و گاز کشور گفت: باید در روند رفع مشکل بودجه و اعتبارات پروژه های صنعت  نفت شتاب بیشتری ایجاد شود.

عضو دیگر کمیسیون انرژی با بیان این که تحریم گازی ایران هیچ گونه تأثیری در فروش گاز ما ندارد، گفت: ایران در حال حاضر هیچ گازی به اتحادیه اروپا صادر نمی کند این تصمیم اتحادیه اروپا صرفاً یک تصمیم تبلیغاتی و به منظور راه انداختن جنگ تبلیغاتی است.

عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم اقدام تحریمی اتحادیه اروپا را اقدامی سیاسی خواند و یادآور شد: اروپاییان قصد دارند با اقداماتی از این دست در مردم تردید ایجاد کنند و اتحادیه اروپا از این طریق می‌خواهد شانتاژ تبلیغاتی و فشار سیاسی بر ایران وارد کند تا از این طریق بتواند دلهره و تردید به دل مردم بیاندازد در حالی که این اتفاق نخواهد افتاد و حتی اگر چنین شود، مشکلی برای فروش گاز ایران وجود نخواهد داشت.

عضو کمیسیون انرژی مجلس با تأکید بر اینکه تحریم‌ها علیه ایران ناپایدار خواهدبود، ادامه داد: این اقدام اروپا آینده تأمین انرژی این قاره را با مخاطره مواجه خواهد کرد و آن‌ها باید منتظر اقدامات ضد تحریمی ایران باشند


ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 194
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران