پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 6420 تاریخ : 1391/06/30-09:04:37
,17,20,22,
تحریم‌ها در مشت صنعتگران ایرانی است

تحریم‌ها در مشت صنعتگران ایرانی است

استاندار گیلان:

استاندار گیلان در بازدید از چهار طرح صنعتی بزرگ و در دست احداث شهر صنعتی رشت گفت: تحریم‌ها در مشت صنعتگران ایرانی است

 

 

مهندس کیهان هاشم‌نیا در جریان بازدید از کارخانه‌های مجتمع ذوب‌آهن فولاد خزر، طرح توسعه صنایع کاشی خزر، طرح توسعه مجتمع فولاد امیرکبیر خزر و شرکت فولاد آناهیتای گیلان اظهار کرد: برای اینکه بدانیم جوانان‌ ما چگونه پدیده می‌شوند و قدرت اجرایی کشور بر تحریم‌ها غلبه می‌کند از چنین پروژه‌هایی که کار و تلاش تولیدکنندگان بومی در آن در حال انجام است، درمی‌یابیم که تحریم‌ها در مشت صنعت‌گران ایرانی است.

وی افزود: اعتماد به‌نفس به گونه‌ای در ذهن تولید کنندگان و کارآفرینان ایرانی نهادینه شده است که با اطمینان کامل از روند پیشرفت فیزیکی و حل مشکلات صحبت می‌کنند و در این بازدید تنها کلمه‌ای که نشنیده‌ایم «تحریم» بود.

استاندار گیلان با تصریح بر اینکه بنده شریک سرمایه‌گذاران استان هستم اما سهم من از منافع مالی آنها صفر است، خاطرنشان کرد: منافع مالی کارآفرینان تبعات مثبتی برای جامعه به همراه دارد.

وی به فرمانداران استان نیز توصیه کرد تا تمام صاحبان صنایع را مورد حمایت جدی دستگاه‌های اجرایی قرار دهند و افزود: شرط حضور ما در محل پروژه‌های آنها و شنیدن مشکلات و ایجاد راه‌ حل ضروری است.

هاشم‌نیا میزان سرمایه‌گذاری چهار واحد صنعتی بزرگ در دست احداث استان را 450 میلیارد ریال برآورد کرد و یادآور شد: تمام تلاش استان بر این است تا این چهار واحد در مدت 45 تا 60 روز آینده افتتاح شوند زیرا با افتتاح آنها برای یک‌هزار و 340 نفر شغل ایجاد می‌شود.

به گفته وی، گیلان ‌اکنون یک‌هزار و 200 پروژه صنعتی در دست ساخت دارد که هرگز این آمار در استان فراتر از 450 پروژه صنعتی نبوده است.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گیلان نیز در جریان بازدید مذکور به یک‌هزار پروژه‌ صنعتی در دست احداث استان با پیشرفت فیزیکی حداقل پنج درصد به بالا اشاره کرد و گفت: 300 طرح نیز از این تعداد پروژه با 40 درصد پیشرفت در اولویت ساخت قرار دارند و برای تکمیل آنها به 250 میلیارد تومان تسهیلات از سیستم بانکی نیاز استارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 243
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران