پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249656 تاریخ : 1395/09/02-18:49:37
,5,
بی پی کمیته‎ای ویژه برای همکاری با ایران تشکیل داد

بی پی کمیته‎ای ویژه برای همکاری با ایران تشکیل داد

شرکت بی پی برای همکاری با صنعت و نفت و گزا ایران کمیته‎ای ویژه تشکیل داده است.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از رویترز از لندن، شرکت انگلیسی بی پی برای بررسی فرصت‎های همکاری با ایران، کمیته اجرایی تازه ای ایجاد کرده است که باب دادلی، مدیر عامل آمریکایی این شرکت، در آن عضو نیست.

ریاست کمیته جدید، به عهده برایان گیلواری، مدیر مالی بی پی، است که ملیت انگلیسی دارد. به گفته منابع صنعتی، گلیواری مسئولیت هماهنگی فعالیت‎های بی پی در جمهوری اسلامی و مذاکره با شرکت ملی نفت ایران را به عهده خواهد داشت.

این حرکت شرکت بی پی نشان دهنده رقبت شرکت‎های نفتی بین‎المللی برای استفاده از فرصت ایجاد شده پس از برجام برای همکاری با صنعت نفت ایران است.

برنارد لونی، مدیر بخش بالادستی بی پی، دو سانیال، مدیر انرژی‎های تجدیدپذیر و روپرت باندی، مشاور کل بی پی، از دیگر اعضای کمیته یاد شده هستند.

یک منبع صنعتی گفت: سازوکار جداگانه تصمیم‎گیری درباره معامله با ایران، شامل دادلی و هیچ یک از کارکنان آمریکایی دیگر بی پی نمی‎شود و هدف از آن، محافظت از آنها در برابر تحریم‎های باقی مانده است.

ماه گذشته میلادی، دادلی گفت: ایران یک منطقه بزرگ نفت و گاز است اما ما بسیار محتاط خواهیم بود و نمی‎خواهیم تحریم‎ها را نقض کنیم.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 245
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران