پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249704 تاریخ : 1395/09/03-12:54:10
,10028,
بیمه تحصیلی جوانان رونمایی می شود

بیمه تحصیلی جوانان رونمایی می شود

مدیرکل طرح‌های ملی جوانان وزارت ورزش و جوانان گفت: به زودی بیمه تحصیلی جوانان رونمایی می شود تا پس انداز و اندوخته ای برای تحصیل جوانان در شرایط مختلف فراهم شود.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محسن طلایی  گفت: در ادامه طرح های بیمه ای که برای جوانان در نظر گرفته ایم هم اکنون همکاری های لازم برای بیمه تحصیلی جوانان با یکی از شرکتهای بیمه ای آغاز شده و مقدمات آن فراهم شده است.

وی ادامه داد: بر اساس این طرح خانواده ها می توانتد ظرف مدت مشخصی مبلغی را برای بیمه تحصیلی جوانان ذخیره کنند تا با استفاده از تسهیلاتی که این شرکت بیمه قرار ایت ارائه دهد امکان ادامه تحصیل برای فرزندانشان در شرایط مختلف فراهم شود.

طلایی خاطرنشان کرد: طی ماه آینده رونمایی از دو طرح بیمه ای در حوزه جوانان در دستور کار وزارت ورزش قرار دارد که یکی از این طرح ها بیمه تحصیلی و دیگری بیمه اوقات فراغت است.
وی تصریح کرد: در خصوص بیمه اوقات فراغت نیز اقدامات لازم صورت گرفته است و امیدواریم پس از رونمایی از بیمه تحصیلی جوانان بتوانیم آن را نیز عملیاتی کنیم.

 

اخبار مرتبط


 ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 133
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران