پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249247 تاریخ : 1395/08/27-11:34:45
,10025,
بیمه بهترین راهکار برای زائران اربعین است

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین حسینی

بیمه بهترین راهکار برای زائران اربعین است

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین, بیمه را یکی از بهترین راهکارهایی دانست که در هنگام وقوع حادثه به کمک زائران می آید .

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه دانا، علی اصغر احمدی با اشاره به مراسم اربعین امسال و تمهیدات اندیشیده شده برای رفاه حال زائران اربعین گفت: هلال احمر امسال خدمات درمان سرپایی به زائران ارائه می دهد و هزینه ای از زائرانی که به عراق رفته اند دریافت نمی کند . آنچه که مهم است و مردم باید بدانند این است که ورود به بیمارستان های عراق حدود 10 تا 80 دلار هزینه خواهد داشت که این رقم را هلال احمر و دولت ایران تقبل کرده اند، به همین دلیل از زوار خواهش کردیم که از بیمه استفاده کنند .

وی افزود: برخی شبهه ایجاد کردند که چرا در ایام اربعین باید بیمه تهیه کرد؟ اول افرادی که به خارج سفر می کنند می دانند که بدون داشتن بیمه نامه معتبر، حتی ویزا هم صادر نمی شود که این امر در بیشتر کشورها حاکم است . دوم اینکه وقتی سازمان حج و زیارت ثبت نام را شروع کرد با هدف کاهش هزینه ها و با توجه به تکالیف محوله، قراردادی با بیمه دانا منعقد شد که هزینه بیمه پرداخت شود .

احمدی تاکید کرد : حادثه ای که در سامرا اتفاق افتاد و باعث شهادت و زخمی شدن عده ای از هموطنانمان شد، چه کسی باید این هزینه ها را پرداخت کند و اگر به این تعداد افزوده شود، چه کسی هزینه ها را می پردازد؟ قطعا یک ریال هم نمی توان از بودجه دولت استفاده کرد، زیرا دستگاه های نظارتی بر این امر نظارت خواهند داشت .

رییس کمیته بهداشت و درمان ستاد اربعین یادآور شد: در حال حاضر 16 نفر در بیمارستان ها بستری شدند که هم همکاران بیمه دانا و هم همکاران هلال احمر در کنار آنها حضور دارند که 13 نفر در بیمارستان مستشفی الاحسین(ع) در کربلا و 3 نفر در نجف بستری هستند که می کوشیم برخی از آنها را به کشور منتقل کنیم .

وی افزود : اگر حادثه یا انفجاری رخ دهد، بیمه یکی از بهترین راهکارهایی است که می توان به زائران ارائه کرد .ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 225
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران