پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 249463 تاریخ : 1395/09/01-14:05:17
,16,
بنادر مسافری هرمزگان تعطیل شد

بنادر مسافری هرمزگان تعطیل شد

به دنبال نامساعد شدن شرایط جوی، همه بنادر مسافری بندرعباس، قشم و هرمز تعطیل شدند.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت، محمد محسنی، مدیر اداره بنادر و دریانوردی شهید باهنر در این‌باره ارظهار کرد: از صبح امروز به دلیل افزایش سرعت باد و کاهش میدان دید، ترددها از بندر مسافری شهید حقانی تعطیل شده است.

وی با اشاره به اینکه این وضعیت تا اطلاع ثانوی ادامه دارد، افزود: پیش بینی شده تا فردا از شدت این سامانه کاسته شود اما عادی شدن روند ترددها منوط به مساعد شدن شرایط است.

وی تاکید کرد: در حال حاضر دریا نیز متلاطم است و امکان ترددهای مسافری امکان پذیر نیست.

موسوی، مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم نیز به مانا گفت: از صبح امروز هیچ ترددی از بندر شهید ذاکری قشم انجام نشده است و این وضعیت همچنان ادامه دارد. با مساعد شدن شرایط جوی، ترددهای مسافری از سر گرفته خواهد شد.

بدی آب و هوای امروز بندرعباس همچنین باعث لغو پرواز تهران-بندرعباس هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران شد. هواپیمای این پرواز مجبور شد در فرودگاه شیراز به زمین نشسته و تعدادی از مسافران به صورت زمینی به سمت بندرعباس حرکت کرده‌اند.

 


منبع: تسنیمارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 215
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران