پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 62682 تاریخ : 1393/08/10-08:11:05
,1,16,17,
برگزاری همایش سراسری راهبران خدمات بانک کشاورزی

برگزاری همایش سراسری راهبران خدمات بانک کشاورزی

همایش سراسری راهبران خدمات بانک کشاورزی با حضور دکتر محمد طالبی رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل مدیران گروه های مشتریان و راهبران خدمات این بانک برگزار شد.

 

 

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک کشاورزی،در این همایش دکتر طالبی طی سخنانی طرح راهبران خدمات این بانک را گامی  برای اجرای برنامه های بازاریابی این بانک و ارتباط حوزه های ستادی با شعب دانست که می تواند در آینده بانک اثر گذار باشد.
حشمت الله نظری عضو هیئت مدیره بانک کشاورزی نیز در سخنان خود ضمن قدردانی از تلاش کارکنان که موجب افزایش ضریب خود اتکایی این بانک شد، بر استفاده از روش های علمی برای ارتقای وضعیت تجهیز منابع و افزایش سهم از بازار تأکید کرد.
امین مرادی مدیر امور مشتریان این بانک به عنوان دیگر سخنران همایش، با اشاره به ضرورت وجود راهبران خدمات در بانک کشاورزی؛ به تشریح چرخه محصول، نقش این راهبران دربانک،رفع چالش ها و انتظارات از راهبران  خدمات پرداخت.
بر اساس این گزارش، در بخش دیگری از این همایش عبدالله سلیمانی رئیس اداره کل بانکداری خرد درباره راهبران خدمت در بانک کشاورزی و انتظارات از انان سخنرانی کرد، همچنین «راهبری و فروش» موضوع سخنرانی دکتر محمود محمدیان از استادان دانشگاه بود.
این گزارش می افزاید، تشکیل چهار کارگاه آموزشی با موضوع خدمات الکترونیکی،شعب شهری،پایانه های فروش،تجهیز منابع و طرح های فروش و ارائه نتایج از سوی نمایندگان این کارگاه ها در قالب یک نشست تخصصی از دیگر برنامه های این همایش یک روزه بود.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 206
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران