پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 515345 تاریخ : 1399/04/14-12:37:52
,10025,
برنامه محوری؛ اساس فعالیت های بیمه تجارت نو

رئیس مرکز توسعه و نوآوری تاکید کرد؛

برنامه محوری؛ اساس فعالیت های بیمه تجارت نو

رئیس مرکز توسعه و نوآوری شرکت بیمه تجارت نو با تاکید بر اینکه فعالیت های سال 99 مبتنی بر برنامه محوری است، از تدوین و ابلاغ 54 برنامه عملیاتی به مدیریت های مختلف شرکت به منظور بهبود فرآیند مدیریت ریسک، افزایش سهم بازار و سوددهی به همراه جلب رضایت هرچه بیشتر مشتریان وذی نفعان این شرکت خبرداد.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بیمه تجارت نو، داود کریمی در تشریح این اقدام مهم گفت: از زمستان سال 98 مطالعات شناخت پیرامون برنامه محور کردن فعالیت ها آغاز و طی برگزاری جلسات متعدد با مدیران و کارشناسان شرکت، نقاط ضعف و قوت، فرصت ها و تهدیدات شناسایی و استخراج شد که براین اساس 54 برنامه عملیاتی برای بخش های مختلف تعریف و پس از تایید در شورای معاونان و تصویب هیئت مدیره برای اجرا به مدیریت های مختلف ابلاغ شد.
وی افزود: با اجرای مدیریت کنترل، مستمرا اجرای برنامه ها پایش می شود که معیار پرداخت های غیر مستمر به پرسنل نیز درصد تحقق برنامه های عملیاتی است.
رئیس مرکز توسعه نوآوری با اعلام اینکه کلیه تصمیم های اتخاذ شده مبتنی بر اصول کارشناسی و براساس مبانی اقتصادی در راستای حداکثر سازی منافع سهامداران و مشتریان است، اظهار داشت: با رعایت اصول مذکور و شیوه مدیریت مشارکتی است که نتایج مثبت به دست می آید، چرا که اعتقاد داریم خرد جمعی از کمترین نقص و بیشترین بازدهی برخوردار است.
کریمی افزود: شرکت از زمان شروع فعالیت دارای برنامه های استراتژیک بوده و بر مبنای آن عمل کرده است. حال به منظور بهبود فرآیند مدیریت ریسک، افزایش بیشتر سهم بازار و سوددهی و جلب هر چه بیشتر رضایت مشتریان و ذی نفعان علاوه بر سطح شرکت، برنامه های مهمی در مرکز توسعه و نوآوری نیز در جریان است. در پروژه ای تحت عنوان” تدوین و بهبود مستمر فرایندها و رویه ها”، 35 دستورالعمل موجود بازنگری و 15 دستورالعمل و آیین نامه جدید تدوین شده تا انجام فعالیت ها در چهارچوب استانداردهای لازم از حداکثر بهروره و بالاترین اثر بخشی برخوردار باشد.
وی با اعلام اینکه برنامه ریزی برای مدیریت مجموعه از اهمیت ویژه ای برخوردار است، اظهار داشت: مجموعه درصدد است برای تدوین رویه ها و دستورالعمل ها” ایزو” دریافت کند چرا که در این صورت از استانداردهای بالایی برخوردار خواهند بود.
کریمی در بخش دیگری از صحبت های خود به کسب و کارهای نوین اشاره داشته و در این خصوص، راه اندازی سامانه هوش تجاری و داده کاوی، ایجاد پلتفرم بیمه گری باز، طراحی مدل های کسب و کار برای ارائه محصولات و خدمات از طریق اپراتورهای تلفن همراه، طراحی مدل کسب و کار بازدید الکترونیکی بیمه های بدنه خودرو و بهبود تجربه مشتری با استفاده از کانال های دیجیتال شرکت را از جمله اقدامات طراحی شده و در دست مطالعه این واحد برشمرد.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 207
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران