پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 522099 تاریخ : 1399/08/10-13:58:37
,10027,
برق کل ساختمان اصلی بیمه مرکزی به مدت دو ساعت قطع شد

برای ازریابی آمادگی پدافند غیر عامل بیمه مرکزی:

برق کل ساختمان اصلی بیمه مرکزی به مدت دو ساعت قطع شد

همزمان با هفته بزرگداشت پدافند غیر عامل، مانور ارزیابی پایداری شبکه برق بیمه مرکزی در روز شنبه دهم آبان ماه برگزار شد.

به گزارش بانک و صنعتبه نقل ازروابط عمومی و امور بین الملل این مانور با هدف ارزیابی میزان آمادگی بیمه مرکزی در زمان بحران و اضطرار برگزارشد که بر اساس آن و در حضور مسوولان سازمان پدافند غیر عامل و توانیر به مدت دو ساعت از طرف اداره برق منطقه ، کل برق ساختمان بیمه مرکزی قطع شد.

براساس این گزارش با توجه به تمهیدات اندیشیده شده ، در طول این دوساعت هیچگونه اختلالی در سیستم های روشنایی و الکترونیکی بیمه مرکز ایجاد نشد و همکاران بیمه مرکزی بدون لحظه ای توقف به فعالیت های خود ادامه دادند.

مطابق با پیش بینی های انجام شده با قطع جریان برق ازطرف منطقه، برق مورد نیاز ساختمان شامل روشنایی آسانسورها، و رایانه های ساختمان از طریق ژنراتورها تامین شد.

گفتنی است کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی اخیرا سند راهبردی پدافند غیر عامل را برای ایجاد انسجام در برنامه های مرتبط و تدوین برنامه های بلند مدت در سطح بیمه مرکزی تهیه و تنظیم کرده است که در گام دوم می تواند الگویی مناسب برای پدافند غیر عامل صنعت بیمه کشور نیز باشد.

معاون توسعه مدیریت و منابع به عنوان رئیس، مدیر کل حراست به عنوان دبیر و رئیس مرکز فناوری اطلاعات و ارتباطات، مدیران کل حوزه ریاست کل، روابط عمومی و امور بین الملل و بازرسی، حسابرسی داخلی و مبارزه با پولشویی، توسعه مدیریت ریسک و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج اعضای کمیته پدافند غیر عامل بیمه مرکزی هستند.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 177
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران