پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 489328 تاریخ : 1398/05/20-11:42:50
,17,
بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم در سایت سازمان خصوصی سازی راه اندازی شد

بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم در سایت سازمان خصوصی سازی راه اندازی شد

بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم با هدف انتشار و ارائه اطلاعات کامل و جامعی از برخی از واگذاریهای انجام پذیرفته که بنا به دلایلی حساسیت‌هائی را در جامعه به دنبال داشته است، در سایت سازمان خصوصی سازی راه اندازی شد.

به گزارش پایگاه تحلیلی خبری بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی سازمان خصوصی سازی، در راستا و ادامه سیاست تبیین فرآیند خصوصی‌سازی و اقناع افکار عمومی در زمینه واگذاری‌های انجام یافته در چارچوب سیاست‌های ابلاغی مقام معظم رهبری پیرامون اصل (44) قانون اساسی و قانون اجرای سیاست‌های مذکور، بخش اطلاعات تکمیلی برخی واگذاری‌های مهم با هدف انتشار و ارائه اطلاعات کامل و جامعی از برخی از واگذاریهای انجام پذیرفته که بنا به دلایلی حساسیت‌هائی را در جامعه به دنبال داشته است، در سایت سازمان خصوصی سازی راه اندازی شد.

بر این اساس اطلاعات مربوط به هر شرکت شامل سه بخش "گزارش واگذاری"، "مستندات مهم" و "پرسش و پاسخ‌"، می‌باشد که با کلیک بر روی هر عنوان گزارش تفصیلی و اطلاعات مربوط قابل مشاهده است.

همچنین با کلیک بر روی عنوان "گزارش واگذاری" برای هر شرکت، توضیحات تکمیلی و تفصیلی مرتبط با فرآیند "قبل"، "حین " و "پس" از واگذاری آن شرکت قابل مشاهده است.

علاوه بر این با کلیک بر روی لینک "مستندات مهم" برای هر شرکت، مستنداتی همچون "گزارش ارزیابی شرکت"، "صورتهای مالی آن شرکت"، "مصوبات مربوط به واگذاری آن شرکت"، "مقررات مربوط به واگذاری"، "قرارداد واگذاری"، "برخی از مکاتبات مهم" و...، قابل مشاهده می‌باشد.

با کلیک بر روی لینک "پرسش و پاسخ" هم برای هر شرکت، برخی از سوالات و ابهامات مطرح شده در میان مخاطبان عام و خاص پیرامون فرآیند واگذاری آن شرکت، و پاسخ مربوطه مشاهده می شود. در این بخش امکان طرح سوال جدید و دریافت جواب به صورت سیستمی نیز وجود دارد.

ضمنا در شروع این طرح جدید، کلیه اطلاعات، گزاراشات و ... مربوط به "شرکت پالایش نفت کرمانشاه"، "شرکت هواپیمایی ایران ایرتور" و "شرکت کشت و صنعت و دامپروری مغان" در سایت سازمان در بخش مربوطه بارگذاری شده است.

بنابر گزارش سازمان خصوصی سازی امید است این امر موجب رفع برخی از ابهامات و دربرگیرنده پاسخ بسیاری از سوالات مخاطبان باشد. البته در اینجا ذکر این نکته ضروری است که سازمان خصوصی‌سازی یک سازمان مجری و نه یک نهاد تصمیم گیر و سیاستگزار در زمینه خصوصی‌سازی می‌باشد و در این راستا صرفاً در چارچوب قوانین و مقررات موجود و بر مبنای شرح وظایف مصوب؛ نسبت به انجام خصوصی‌سازی اقدام می‌نماید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 196
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران