پایدار نماند مال بی تجارت زندگی بهادار تعهدی به ضمانت ملل اپلیکیشن پرداخت صاپ در مقابل اعتماد شما؛ مسئولیم خدمات دیجیتال بانک ایران زمین؛ تجربه ای متفاوت
آرشیو اخبار
روز
ماه
سال
پايگاه اطلاع رساني دفتر مقام معظم رهبري پايگاه اطلاع رساني رياست جمهوري اسلامي ايران خانه ملت - خبرگزاري مجلس شوراي اسلامي پرتال جامع قوه قضائيه جمهوري اسلامي ايران logo-samandehi
  • | انصراف
به کانال تلگرام بانک و صنعت بپوندید بانک و صنعت را در اینستاگرام دنبال کنید
شماره: 517720 تاریخ : 1399/05/22-15:59:36
,1,
با کالاکارت بانک مهر ایران تورم را دور بزنید

با کالاکارت بانک مهر ایران تورم را دور بزنید

در شرایط کنونی اقتصاد، بانک قرض الحسنه مهر ایران با طرح کالاکارت از قدرت خرید شما محافظت می کند.

به گزارش بانک و صنعت به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، طرح کالاکارت این بانک به مشتریان این قدرت را می دهد که بتوانند اثر تورم های آتی را بر قدرت خرید خود خنثی کنند.

در این طرح مشتری می تواند با دریافت یک کارت که حداکثر 200 میلیون ریال اعتبار دارد، از پذیرندگان مختلف نسبت به خرید کالا یا دریافت خدمات اقدام کند.

در شرایط فعلی بسیاری از ما نسبت به افزایش قیمت کالاهای مصرفی بادوام مانند لوازم خانگی نگرانی داریم. در این شرایط یا نیاز به پس انداز و تحمل انتظار بیشتر برای خرید آن کالا داریم یا اینکه باید نسبت به خرید یک مدل کم کیفیت تر از آن کالا تن دهیم.

بانک مهر ایران با ارائه کالاکارت این نگرانی را برطرف کرده است. شما می توانید با دریافت این کارت نسبت به خرید کالاهای مورد نیاز خود از فروشندگانی با تنوع قابل توجه اقدام کنید. دامنه فروشندگانی که در چارچوب این طرح نسبت به عرضه کالا اقدام می کنند از لوازم خانگی تا رایانه، تلفن همراه، موتورسیکلت و... را در برمی گیرد. همچنین دریافت خدمات پزشکی نیز با استفاده از این کالا امکان پذیر است.

اگر نگران این هستید که در چند ماه یا یک سال آتی قیمت کالایی که برای خرید آن برنامه ریزی کرده اید افزایش یابد، کالاکارت بانک مهر ایران را دریافت کنید. با دریافت کالاکارت تنها 4 درصد کارمزد می پردازید.

ناگفته نماند پرداخت اقساط یک ماه استراحت دارد، یعنی پس از گذشت یک ماه از دریافت کالاکارت توسط مشتری، دریافت اقساط آغاز می شود. اقساط این طرح نیز 6ماهه، 9ماهه و 12ماهه است.

حتماً متوجه شدید که بانک مهر ایران، درآمد آینده شما را همین حالا در اختیارتان قرار می دهد و به این ترتیب قدرت خرید شما را در برابر تورم حفظ می کند. یعنی اگر قرار است کالایی در 12 ماه آتی چند درصد گران تر شود، اما شما می دانید که درآمد یا حقوقتان در این مدت افزایش پیدا نمی کند، بهتر است پولی را هم اکنون در اختیار داشته باشید تا بتوانید آن کالا را خریداری کنید. بانک مهر ایران پول مورد نیاز شما را هم اکنون در اختیارتان قرار می دهد و شما بدون نگرانی از افزایش قیمت کالای یاد شده در آینده، آن را می خرید.ارسال به دوستان با استفاده از:

نظر کاربران

Memory usage: 162
آینده خواندنی است طرح آرامش پست بانک ایران